Fenistil gél

1x50 g, gél pri poštípnutí hmyzom a svrbení pokožky

Značka: FENISTIL

Fenistil gél úľava od svrbenia pokožky spôsobeného uštipnutím hmyzom, povrchovými popáleninami, žihľavkou, vyrážkam či spálením od slnka.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe produktu Fenistil gél, 50 g, získate FeniNatural krém, 30 ml, ako darček.
Varianty podľa hmotnosti
12,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Fenistil gél 1x50 g, gél pri poštípnutí hmyzom a svrbení pokožky

22897 ADC

Fenisil gél pomáha rýchlo zastaviť svrbenie a podráždenie kože pri štípnutí hmyzom.

Fenistil gél sa používa na úľavu od svrbivej podráždenej pokožky, ako sú začervenané kožné vyrážky, žihľavka, poštípanie hmyzom, popáleniny od slnka a pomáha aj na mierne povrchové popáleniny.

 

Fenistil gél obsahuje účinnú látku, ktorá patrí do skupiny liečiv označovaných ako antihistaminiká a má aj chladivý účinok.

Fenistil gél neobsahuje alkohol, parfumy ani farbivá a je vhodný na použitie pre deti i dospelých.


Dávkovanie

Gél nanášajte na postihnuté miesto 2 – 4 krát denne. Pri nanášaní netlačte na kožu, ani ju neškriabte. U dojčiat a malých detí nenanášajte prípravok na rozsiahlejšie kožné plochy, obzvlášť nie na narušenú alebo zapálenú pokožku. Pokiaľ príznaky do týždňa neustúpia alebo ak sa príznaky Vášho dieťaťa nezlepšia počas dvoch dní, poraďte sa s lekárom. Ošetrenú kožu nevystavujte slnečnému žiareniu, ak liek nanášate na rozsiahle kožné plochy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zloženie

Účinná látka je dimetindénium maleát. 1 gram gélu obsahuje 1 mg dimetindénium maleátu. Ďalšie zložky (pomocné látky) sú benzalkóniumchlo­rid, nátriumedetát, karbomér, propylénglykol, hydroxid sodný a čistená voda.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.