Euphorbium compositum-Heel S nosová aerodisperzia

aer nas (fľ.skl.hnedá) 1x20 ml

Na sklade

7,89
Doprava zadarmo
14 bodov na vernostnú kartu

O produkte

15082 ADC

Nosová aerodisperzia je viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a preto sa môžu viaczložkové homeopatické lieky používať podľa klinickej indikácie. Homeopatia sa chápe ako regulačná (kontrolná) liečba pri krátkodobých a dlhodobých ochoreniach.

Liek sa používa na stimuláciu (podporu) vlastných liečivých mechanizmov organizmu pri dlhodobom suchom zápale sliznice nosa, pri suchosti nosovej sliznice, pri dlhodobom zápale prinosových dutín. Na uvoľnenie dýchania nosom pri vazomotorickej a sennej nádche, doplnková liečba pri ozéne (ochorenie nosovej sliznice spojené s vylučovaním hnisavého, zapáchajúceho hlienu).

Spôsob použitia

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dávkovanie má byť individuálne.
Do každej nosovej dierky 3-5x denne 1-2 vstreky.
Deti vo veku 2-5 rokov 3-4x denne 1 vstrek.
Po zmiernení ťažkostí sa intervaly podávania predlžujú.

Spôsob použitia

Pre nazálne použitie.

Upozornenie

Pre zriedené homeopatické substancie, ktoré obsahuje tento liek, nie sú známe žiadne škodlivé účinky na graviditu a dojčenie.
Uchovávať pri teplote neprevyšujúcej 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred svetlom.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).

Účinné látky

lufa viečkatá (Luffa operculata), poniklec lúčny (Pulsatilla pratensis), Mucosa nasalis suis, Hepar sulfuris, Argentum nitricum, Sinusitis Nosode, Hydrargyrum bijodatum, Euphorbium