Eukanuba VD Dermatosis Dry Dog

1×12000 g, krmivo pre psy

Značka: EUKANUBA
Krmivo určené pre dospelé psy k terapii zápalových stavov spôsobených atopiou, alergiou na blšie uhryznutie, alebo potravinovej precitlivenosti/intolerancie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

54,89
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte: Eukanuba VD Dermatosis Dry Dog 1×12000 g, krmivo pre psy

X43826

Špecifiké diéty:

Krmivo obsahuje iba vybrané zdroje proteínov (ryba) a karbohydrátov (zemiakový škrob), minimalizuje sa tak riziko vystavenia organizmu najčastejším alergénom a zároveň je vhodným zdrojom aminokyselín
Prídavok omega 6: omega 3 mastných kyselín v pomere 5:1 až 10:1 redukuje hladinu cirkulujúcich zápalových mediátorov a zvyšuje kvalitu kože a srsti.
Forma granulovaná obsahujú zhodné zdroje proteínov a karbohydrátov.

Dávkovanie:

(Pozri tabuľku na obale). Dennú kŕmnu dávku je nutné vztiahnuť k veku, povahe psa a záťaži.

Odporúčaná dĺžka aplikácie:

Minimálne 2 mesiace, pokiaľ sa jedná o kožné ochorenia a zvýšenú stratu srsti. V prípadoch tráviacich ťažkostí, pri ktorých je pravdepodobnou príčinou potravinovej alergie/intolerancie, je dĺžka 3 – 8 týždňov. Ak sa objavia tieto klinické príznaky znovu, táto dietoterapia sa musí znovu začať a je možné, že bude doživotná. Voda by mala byť stále dostupná.

Zloženie:

Zemiaky, mäso sleďa, mäso sumcovitej ryby, sušená repa, rybie vnútornosti, chlorid draselný, chlorid sodný, DL-metionín.

Akostné znaky:

Proteíny 23%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 13%, Omega-6 160 g/kg, Omega-3 3,2 g/kg, popoloviny 8%, vláknina 3%, vápnik 1%, fosfor 0,9% , vitamín A 11000 mj/kg, vitamín D3 900 mj/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, meď vo forme síranu meďnatého 25 mg / kg.

Metabolizovateľná energia:

In vivo: 4082 kcal / kg (17,1 MJ / kg) In vitro: 3485 kcal / kg (14,6 MJ / kg)


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.