EMI Soľná lampa do zásuvky

1×1 ks, lampa do zásuky

Značka: EMI

Soľná lampa do zásuvky je skvelým nočným svetlom do akéhokoľvek miestnosti v vašej domácnosti. Je vyrobená z himalájskej soli, čo jej dodáva nie len estetický vzhľad, ale zároveň má blahodárne účinky na ľudský organizmus. Táto lampa prospešne pôsobí na pokožku, zlepšuje funkciu slizníc, upokojuje zápaly a opuchy, a navyše podporuje proces spaľovania tukov.

Ďalšie varianty
U dodávateľa, doručenie do 5 dní
15,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Soľná lampa do zásuvky 1×1 ks, lampa do zásuky

X015223

Hlavný popis produktu

Soľná lampa - relaxačné nočné svetlo s viacerými výhodami Soľné lampy vytvárajú príjemnú atmosféru, ktorá pomáha uvoľniť napätie a relaxovať. Ich pôsobenie spočíva v uvoľňovaní negatívne nabitých iónov, ktoré neutralizujú škodlivý vplyv pozitívne nabitého prostredia. Tieto lampy, vyrobené zo soli, majú schopnosť čistiť vzduch a zvyšovať počet negatívne nabíjacích iónov. Tým pozitívne ovplyvňujú zdravie, dýchací systém, zlepšujú sústredenie, zmierňujú problémy so spánkom, a pomáhajú pri alergiách či astme. Zároveň sú estetickým doplnkom domova, vyvolávajúc pocit harmónie, pokoja a príjemnej atmosféry. Každá soľná lampa dokáže zlepšiť vzhľad akéhokoľvek miesta, v ktorom sa nachádza. Je zaujímavým detailom a vhodným doplnkom pre každý interiér. Navyše prispeje k zvlhčovaniu vzduchu a zvýšeniu fyzickej aj psychickjej pohody.
Vlastnosti soľnej lampy:
Hmotnosť: približne 0,5 kg Rozmery: Šírka 10 cm, Výška 13 cm Obsah balenia: Opracovaný soľný kameň, žiarovka a zástrčka s vypínačom Materiál: Himalájska soľ Pôvod: Hlboká baňa v Pakistane

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov