EMI Plachta posteľná oriešková superstretch

1×1ks, plachta na posteľ

Značka: EMI

Vďaka elastanu je plachta Superstretch veľmi elastická a dokáže sa ľahko prispôsobiť rôznym veľkostiam matracov. Je to veľmi praktická vlastnosť, pretože zaručuje, že plachta zostane pevne pripevnená na matraci a nebudete sa musieť často starostlivo nastavovať a upravovať.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
16,50
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Plachta posteľná oriešková superstretch 1×1ks, plachta na posteľ

X004862

Hlavný popis produktu

Plachta posteľná Superstretch EMI je vyrobená z česanej deluxe bavlny s prímesou elastanu, čo z nej robí elastickú tkaninu. Superstretch plachty majú vysokú elasticitu, výbornú priedušnosť, dokonale sa prispôsobujú tvaru postele a ich farby sú trvácne. Plachta je vyrobená z 96 % bavlny, čo zaručuje jej príjemnú hebkosť a hrejivosť. Je tiež zdraviu neškodná a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Prítomnosť 4 % elastanu v materiáli zabezpečuje elastické vlastnosti plachty, vrátane pružnosti, tvarovitej poddajnosti a odolnosti voči pokrčeniu. Vďaka tomu sa Superstretch plachta po vypratí nemusí žehliť a po navlieknutí na matrac pevne drží svoj tvar, čo znamená, že ju nie je potrebné neustále narovnávať.

V ponuke sú dostupné napínacie plachty Superstretch v dvoch veľkostiach: 90 x 200 cm pre jednolôžko a 180 x 200 cm pre dvojlôžkové postele. Tieto plachty sú vhodné pre matrace s výškou 10 až 25 cm. Ak je rozmer vášho matraca o niečo väčší, napínacie posteľné prestieradlá sa dokážu natiahnuť až o 10 centimetrov bez toho, aby sa poškodili. Farby plachty si uchovávajú svoju žiarivosť aj po viacnásobnom vypratí.

Starostlivosť o elastické posteľné plachty je jednoduchá. Plachty sa môžu prať pri teplote 60°C a sušiť v sušičke. Pri skladovaní plachty je potrebné venovať pozornosť správnemu skladaniu, aby sa nepomotala. V návode na poskladanie plachty nájdete podrobnejšie informácie.

Vlastnosti posteľnej plachty Superstretch EMI:

Materiál: 96 % deluxe bavlna + 4 % elastan
Gramáž: 175 g/m2
Rozmery: 90 x 200 cm, 180 x 200 cm
Farba: oriešková
Výhody Superstretch plachiet:

Deluxe bavlna s vysokou hustotou priadze 175 g/m2
Príjemné na dotyk
Pružný a poddajný materiál
Pevne lemujú tvar postele
Nekrčia sa
Netreba ich žehliť

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov