Elektrický vyhrievací termofor Adler AD 7439

Značka: ADLER

Snívate o príjemnom teple počas zimných večerov alebo chladných dní? Elektrický vyhrievací termofor Adler AD7439 je odpoveďou na vaše potreby

19,99

O produkte: Elektrický vyhrievací termofor Adler AD 7439

29c63eec-26b0-45cd-a979-9bdb4ae4faf8

Hlavný popis produktu

Snívate o príjemnom teple počas zimných večerov alebo chladných dní? Elektrický vyhrievací termofor Adler AD7439 je odpoveďou na vaše potreby. Chladnejšie dni a večery sú väčšinou obdobím, kedy hľadáme jednoduché a pohodlné spôsoby, ako sa zohriať po útrapách všedných dní. V tomto procese môže byť nápomocný elektrický termofor Adler AD7439. Vďaka výkonu 360 W rýchlo dosiahne vhodnú teplotu a poskytuje príjemné teplo. Termofor je vybavený mäkkým flísovým poťahom, ktorý je jemný k pokožke a príjemný na dotyk. Teplo udrží až 5 hodín, takže si príjemné pohodlie môžete užívať po dlhú dobu. Elektrický vyhrievací termofor Adler AD7439 je ideálnym produktom pre ľudí, ktorí hľadajú osvedčený spôsob, ako sa zbaviť nepríjemného pocitu chladu. Naviac do neho nemusíte nalievať vodu ako tomu bolo u pôvodných termoforov, stačí iba na cca 20 minút pripojiť napájací kábel a ďalších 5 hodín si už len užívate teplo.
Objavte teplo a pohodlie s AD7439 - dokonalým spoločníkom na zimné večery, relaxom po náročnom dni alebo darčekom pre milovanú osobu.

Charakteristika a technické údaje:
Elektrický termofor
Výkon: 360 W
Mäkký fleecový poťah
Rozmery zariadenia: 37x17x6,5 cm
Udrží teplo až 5 hodín
Zahreje sa asi za 20 minút
Maximálna teplota: 70°C
Ochrana proti prehriatiu
Farba materiálu: Tmavo šedá
Materiál puzdra: Polyester
Farba kábla: Čierna
Dĺžka kábla: 90 cm

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.