Elektrický krájač potravín TKG AS 1003 SR 2M

Značka: TKG

Praktický kovový elektrický krájač TKG AS1003SR2M s dvoma vymeniteľnými nožmi sa stane neoddeliteľným pomocníkom v každej kuchyni

94,99

O produkte: Elektrický krájač potravín TKG AS 1003 SR 2M

4870445b-1c20-4f7d-80e8-0015bc2fcfd1

Hlavný popis produktu

Praktický kovový elektrický krájač TKG AS1003SR2M s dvoma vymeniteľnými nožmi sa stane neoddeliteľným pomocníkom v každej kuchyni. Dokáže nakrájať chlieb, syr, klobásu či dokonca zeleninu na rovnomerné plátky. Pre zachovanie rovnakej hrúbky pri rezaní je zariadenie vybavené pohyblivou vodiacou lištou.
Je to dobrý spôsob, ako získať dokonale rovnomerné plátky klobásy alebo syra a zároveň ušetriť čas rýchlym a bezpečným krájaním. Krájač umožňuje esteticky nakrájať takmer všetko, vďaka čomu je ideálny napríklad na krájanie rezov, ktoré sa chystáme podávať napríklad vo forme elegantných chuťoviek. Či už krájate mäkkú alebo tvrdú šunku, alebo jemný či celozrnný chlieb, zubatých okrajov sa báť už nemusíte.

Charakteristika a technické údaje:
Koliesko na nastavenie hrúbky krájaných plátkov (od 0 do 15 mm)
Jemne zúbkovaný odnímateľný nôž z nehrdzavejúcej ocele s priemerom 19 cm
Hladký nerezový nôž s priemerom 19 cm
Priehľadný posúvač
Veľkosť vodítka: 170 x 125 mm
Pohyblivá vodiaca lišta na udržanie rovnakej hrúbky pri rezaní
Protišmykové prísavné nožičky
Jednoduché čistenie zdvihnutím dosky na krájanie
Rozmery zariadenia: 38 x 24 x 27,2 cm
Hmotnosť: cca 3,81 kg
Výkon: 150 W

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.

Už vás nebaví namáhavé krájanie údenín, chleba alebo syra na rovnaké plátky? Teraz sa už nemusíte trápiť a riešením je kovový krájač TKG AS1003SR2M. Ide o praktické zariadenie, ktoré by mala obsahovať každá kuchyňa. Tento krájač vám umožňuje krájať rôzne produkty presne na plátky, ktoré chcete. Dá sa nastaviť v rozsahu 0-15 mm a navyše je vybavený praktickou svorkou, vďaka ktorej bude rezanie ešte jednoduchšie a bezpečnejšie.
Zariadenie je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je odolné a môže slúžiť roky. Odnímateľné nože umožňujú vybratie a umytie, čo je veľmi dôležité pre každý kuchynský spotrebič, ktorý prichádza do styku s potravinami. Protišmykové nožičky zaručujú bezpečné používanie krájača a budú pevne stáť na kuchynskej linke.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.