Elektrický krájač potravín Ritter Sinus 2 Duo-Plus strieborný

Značka: RITTER

Samonosná kovová konštrukcia so štýlovou sklenenou základnou doskou elektrického krájača potravín Ritter Sinus2 umožňuje položiť chutne narezané plátky priamo na taniere alebo podnosy

239,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Elektrický krájač potravín Ritter Sinus 2 Duo-Plus strieborný

ea46a49e-9ac9-42f7-996a-c4f9395d6d5b

Hlavný popis produktu

Samonosná kovová konštrukcia so štýlovou sklenenou základnou doskou elektrického krájača potravín Ritter Sinus2 umožňuje položiť chutne narezané plátky priamo na taniere alebo podnosy. Základná doska krájača pozostáva z kvalitného skla odolného voči rozbitiu a dodáva zariadeniu exkluzívny vzhľad. Hrúbku rezu je možné plynule nastavovať od tenkých plátkov až po cca 20 mm. Sane je možné odobrať, ak je rezaný materiál nadmerný. Krájač sinus2 je poháňaný 65-wattovým ekologickým motorom, ktorý je o 20 % úspornejší ako predchádzajúci model a pritom o 50 % výkonnejší. Konzolový dizajn umožňuje pohodlné a jednoduché čistenie. Naviac vo verzii DuoPlus nájdete v balení okrem zúbkovaného noža aj hladký nôž na šunku a syr.

Charakteristika a technické údaje:
kovová konštrukcia, samonosná
strieborná metalíza
základná doska z bezpečnostného skla odolného voči rozbitiu
zúbkovaný nôž s priemerom 17 cm
hladký nôž na šunku a syr
nastavenie hrúbky rezu do cca 20 mm
bezpečnostný spínač pre prerušovanú a nepretržitú prevádzku
odnímateľné sane
dĺžka pohybu saní cca 18 cm
priestor na uloženie kábla
230 V
65 W ekologický motor
pracovný cyklus 5 minút
VDE/GS, trieda ochrany 2
CE
rozmery: šírka 20,5 cm, výška 24,0 cm, hĺbka 34,5 cm
hmotnosť: 4,5 kg

Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy spoločnosť vyvíja a vyrába domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodennú prácu v kuchyni. Spoločnosť na čele s Michaelom Schüllerom vyvíja návrhy a vyrába výlučne v meste Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti „Made in Germany“ znamená nielen miesto výroby v Nemecku. Zahŕňa tiež vysoké štandardy kvality, udržateľnosť, vhodné materiály a funkčný dizajn.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.