DUREX Classic

1×3 ks, kondómy

Značka: DUREX
5.0

Kondómy Durex Classic sa vyrábajú netradičným spôsobom. Tento postup prináša kondómom lepšiu vôňu a eliminuje nepríjemné pocity.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
2,59
Ušetríte 21%

Pôvodná cena:  3,29 €  ·  zľava 0,70 €

Najnižšia cena pred zľavou: 3.29 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: DUREX Classic 1×3 ks, kondómy

X02704 ADC

Hlavný popis produktu

Durex má vo výrobe kondómov tradíciu a ponúka vysokú kvalitu priehľadných kondómov. Vďaka tvaru Easy-On sa kondóm jednoducho nasadzuje a je príjemnejší pri používaní.

Kondóm je mechanická (bariérová) antikoncepčná metóda na ochranu pred otehotnením, AIDS a inými pohlavne prenosnými chorobami

Určený na jedno použitie. Bez akejkoľvek príchute.

 

Spôsob použitia

Obal, v ktorom je kondóm zabalený, otvárať opatrne na to určenom mieste jemne potiahnutím a pretrhnutím. Počas tohto úkonu presunúť obsah obalu (prezervatív) na voľné miesto v obale, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Nepoužívať žiadne ostré predmety pri práci s kondómom.

Pri navliekaní kondómu má byť predkožka za žaluďom. Uchopiť kondóm do ruky, správne ho uchytiť (tak, aby nevznikla vzduchová bublina-špičku kondómu celý čas držať stlačenú, až kým sa kondóm úplne nenavlečie). Kondóm potiahnuť čo najbližšie ku koreňu penisu. Vždy navliekať kondóm zo správnej strany! Musí rolovať zvonku, nie zvnútra.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.