Dr.Max Collagen Drink

1×45 ks, kolagénový nápoj

Značka: DR.MAX
Náš prémiový DR. MAX COLLAGEN DRINK obsahuje 10 000 mg čistého hydrolyzovaného kolagénu v každom vrecku. Obohatili sme ho o hyaluronát sodný, biotín, zinok, mangán a vitamín C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu pre normálne fungovanie pokožky, kostí a chrupaviek.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

23,99 ušetríte 24,00 €

Pôvodná cena 47,99 € , zľava 50%

Doprava zadarmo

O produkte

X52660 ADC

Doprajte si unikátnu starostlivosť o svoje vlasy, nechty, pokožku a kĺby v jednom lahodnom kroku!

Funkcia: Komplexná starostlivosť o vlasy, nechty, pokožku a pohybový aparát. Pre váš aktívny život.

Prínos: Podpora dobrého stavu kostí, kĺbov, pokožky a správnej produkcie kolagénu.

Hlavné zložky: Hydrolizovaný kolagén, kyselina hyalurónová, vitamín C, mangán, zinok.

Určené pre: Ženy a mužov.

Forma: Vo vode rozspustný prášok s limetkovo-citrónovou príchuťou.


Collagen Peptan®, hlavná zložka nápoja, je svetovým lídrom medzi hydrolyzovanými kolagénmi. Disponuje mnohými vedeckými štúdiami zameranými na prínos kolagénu pre ľudské telo. Pomáha udržovať správnu funkciu pohybového aparátu, zlepšovať kolagénové štruktúry vlasov a pleti, ktoré po 25. roku ubúdajú, a nutrične nás podporia pri športových aktivitách. Kľúčovou prednosťou Collagen Peptan® je jeho biologická dostupnosť. Je ľahko stráviteľný a pre telo vstrebateľný. Už po hodine od vypitia sa dostáva do nášho krvného obehu. V 1 vrecku Collagen drinku sa nachádza 10.000 mg kolagénu 1. typu, ktorý sa prirodzene vyskytuje v našich kostiach či pokožke. Jedná sa o čistý kolagén prírodného pôvodu. Tiež žiadate od svojho tela maximum? Stačí si 1 vrecko denne rozpustiť vo vode, alebo vašom obľúbenom nápoji a doplniť dôležité zložky pre váš aktívny život.

* Randomizovaná, placebom kontrolovaná, dvojito zaslepená klinická štúdia s 10 g Peptanu denne alebo placebom počas troch mesiacov (Asserin, 2015)

** Anglické marketingové posudky spotrebiteľov 2021

*** Dvojito zaslepená, randomizovaná, placebom kontrolovaná klinická štúdia vykonaná v Spojenom kráľovstve so subjektmi užívajúcimi doplnok Peptan (Clifford, 2019)

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.