Douxo S3 Pyo pena pre psy

1×150 ml

Značka: DOUXO S3

Luxusný rad šampónov a bezoplachových pien pre psy. DOUXO S3 Pyo pena pre psy je bezoplachová pena, ktorá čistí a hydratuje kožu a upravuje nerovnováhu kožnej mikroflóry. Obsahuje ophytrium a 3 % chlórhexidín diglukonát.

18,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Douxo S3 Pyo pena pre psy 1×150 ml

X54702

Hlavný popis produktu

Pena je vhodná pre psy pri zápalových ochoreniach kože (od povrchových až po hlboké), ktoré sa nerady kúpu. Čistí a dezinfikuje kožu vďaka antiseptickému pôsobeniu 3 % chlórhexidín diglukonátu. Nanášanie je jednoduché, pretože penu nie je potrebné oplachovať.

Pena je bez parabénov, nanočastíc a farbív. Obsahuje ophytrium – čistenú prírodnú zložku z bradníka japonského. Ophytrium pôsobí na všetky 3 úrovne kožnej bariéry: mechanickú, mikrobiologickú a imunologickú.

Ophytrium vďaka svojmu účinku posilňuje mechanickú bariéru pre vláčnu a dlhodobo hydratovanú kožu, obnovuje rovnováhu ochrannej mikroflóry pre zdravú kožu a upokojuje podráždenie pre pokojnú pokožku. Hypoalergénna vôňa a pH prispôsobené pokožke psov. Naviac veľmi praktické balenie s pumpičkou a ergonomickým tvarom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.