Digitálna osobná váha Adler AD 8157w

Značka: ADLER

Presná digitálna osobná váha Adler AD8157 s maximálnou nosnosťou 150 kg je vynikajúca voľba pre športovcov, ľudí držiacich diétu a ďalších ľudí, ktorí sa starajú o svoju telesnú hmotnosť

15,99

O produkte: Digitálna osobná váha Adler AD 8157w

428bd85e-f612-481f-9256-543eff6a116b

Hlavný popis produktu

Presná digitálna osobná váha Adler AD8157 s maximálnou nosnosťou 150 kg je vynikajúca voľba pre športovcov, ľudí držiacich diétu a ďalších ľudí, ktorí sa starajú o svoju telesnú hmotnosť. Váha je vyrobená z odolného tvrdeného skla, čo zaisťuje bezpečnosť používania a dodáva estetický vzhľad. Vysoká presnosť (100 g) umožňuje presné meranie. Váha má funkciu vynulovania výsledku a indikuje preťaženie a slabú batériu. Automatické vypnutie pomáha šetriť energiu a zvyšuje komfort používania. Výhodou je podsvietený ľahko čitateľný displej, ktorý zaručuje ľahké odčítanie výsledkov.

Charakteristika a technické údaje:
Nosnosť 150 kg
Presnosť 100 g
4 vysoko kvalitnými tenzometre
Vážiaca plocha 6 mm z tvrdeného bezpečnostného skla
Veľký, jasný, podsvietený LCD displej
Automatické tarovanie (nulovanie)
Automatické vypnutie
Indikátor slabej batérie
Indikátor preťaženia
Svieži, elegantný dizajn
Veľkosť vážiacej plochy: 30 x 30 cm
Napájanie: 1x3V CR2032 (v balení)

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.