DENTIVAC PLUS

1x30 tbl, výživový doplnok

Značka: DENTIVAC

Obsahuje unikátnu kombináciu purifikovaných bakteriálnych lyzátov (vysoko prečistené neškodné časti inaktivovaných mikroorganizmov).

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

18,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: DENTIVAC PLUS 1x30 tbl, výživový doplnok

X70496 ADC

Obsahuje unikátnu kombináciu purifikovaných bakteriálnych lyzátov (vysoko prečistené neškodné časti inaktivovaných mikroorganizmov).

Spôsob použitia

1 tableta denne, najlepšie ráno po jedle a po vyčistení chrupu po dobu 10 dní, potom 20 dní vynechať a opäť užívať 1 tabletu denne po dobu 10 dní, následne opäť 20 dní vynechať a opäť užívať 1 tabletu denne po dobu 10 dní. Tabletu nechať voľne rozpustiť v ústach (odporúča sa 3-5 min.) a dokonale sliny s rozpusteným prípravkom niekoľkokrát preváľať v celej dutine ústnej. Asi po dobu 1 hodiny po užití tablety sa neodporúča výplach úst.
 

Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti do 3 rokov. Prípadné užívanie mladšími deťmi, tehotnými a dojčiacimi ženami je nutné vopred konzultovať s lekárom. Nadmerná konzumácia môže vyvolať hnačku. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený na použitie ako náhrada rozmanitej stravy.  Nesmie sa používať pri precitlivenosti na niektorú z použitých zložiek. Prípravok obsahuje laktózu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.