Curver Kontajner na krmivo strieborný 20kg

1×1ks, kontajner na krmivo

Značka: CURVER

Kontajner na krmivo strieborný 20kg.

44,89
Doprava zadarmo

O produkte: Curver Kontajner na krmivo strieborný 20kg 1×1ks, kontajner na krmivo

X010815

Hlavný popis produktu

Máte v domácnosti štvornohého kamaráta? Ak áno, zaručene budete potrebovať túto praktickú nádobu na uskladnenie krmiva pre domáce zvieratá od značky Curver. Už viac nebudete musieť uskladňovať vrecia s granulami.
Nádoba na uskladnenie krmiva má kapacitu 54 l, a preto je vhodná na skladovanie krmiva pre mačky, psy alebo iné domáce zvieratá. Vďaka gumovému okraju je dóza vzduchotesná, čo ochráni krmivo pre domáce zvieratá pred nečistotami, vlhkosťou a hmyzom.
Veko sa dá rýchlo otvoriť a zatvoriť, vďaka čomu sa nádoba jednoducho plní. Súčasťou dózy je aj menšie veko pre pohodlné dávkovanie potravín, ktoré taktiež zabráni roztopašnému domácemu miláčikovi prístup ku krmivu v nádobe. Má robustné rukoväte na oboch stranách, ktoré prídu vhod počas sypania krmiva do misky. Nádoba má kolieská, takže sa s ňou ľahko manipuluje. Táto odolná plastová nádoba na krmivo je nielen praktická, ale aj atraktívna vďaka svojmu štýlovému kovovému prevedeniu.
Špecifikácie Farba: Strieborná a čierna Materiál: Plast Rozmery: 28 x 49 x 60 cm (Š x H x V) Kapacita: 54 l (približne 20 kg krmiva pre domáce zvieratá) Dvojité veko: Väčšie veko na doplnenie a menšie veko na výdaj krmiva Kovový vzhľad S rukoväťami na oboch stranách S kolieskami Gumený okraj zabezpečuje vzduchotesnosť Chráni krmivo pre domáce zvieratá pred nečistotami, vlhkosťou a hmyzom EAN:3253923906073 SKU:408737 Brand:Curver

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.