Concept VP6120 Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Flex 29,6 V

1×1kus, ručný vysývač, 29,6 V

Značka: CONCEPT

2 v 1: tyčový vysávač a ručný vysávač. Vysoko účinný na všetkých podlahových krytinách. BLDC motor. Príkon: 450 W. Lithium batéria 29,6 V, 2500 mAh. Doba vysávania: max. 60 minút.

201,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Concept VP6120 Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Flex 29,6 V 1×1kus, ručný vysývač, 29,6 V

X004375

Hlavný popis produktu

Záruka 7 rokov na motor
Predĺžte si záruku na BLDC motor na dobu 7 rokov. Viac informácií nájdete na stránke "Šikovne vymyslené pre upratovanie".
Tyčový a ručný vysávač v jednom
Tyčový vysávač 2 v 1 Iconic Animal Flex Concept VP6120 sa stane univerzálnym pomocníkom do každej domácnosti. Ponúka vysoký sací výkon, dlhú výdrž a maximálne flexibilné využitie. Zastane prácu tyčového i ručného vysávača a pohodlne s ním povysávate všetky tvrdé podlahy i koberce. Vďaka ľahkej konštrukcii a ergonomickej rukoväti sa dobre ovláda. Tyčový vysávač VP6120 si poradí s upratovaním doslova od podlahy po strop. Veľkou prednosťou vysávača VP6120 je šikovne spracovaná konštrukcia podlahovej hubice, ktorá zvyšuje jeho stabilitu. Pokiaľ potrebujete počas práce vysávač odložiť, nemusíte ho pokladať na zem alebo nikde opierať. Vysávač stojí sám.
Flexibilný ohybný kĺb pre pohodlné upratovanie bez ohýbania
Vďaka šikovne vymyslenej konštrukcii ponúka vysávač VP6120 maximálnu flexibilitu. Predlžovacia trubka s ohybným kĺbom sa plne prispôsobí vášmu pohybu. Bez námahy a ohnutej chrbtice s ním ľahko povysávate pod nízkym nábytkom a v ďalších ťažko prístupných miestach.
Výkonný BLDC motor sa podieľa na vysokej sacej sile
Vysoký sací výkon je zásluhou BLDC motoru. Ide o novo používaný digitálny bezkefkový jednosmerný motor, ktorý má radu výhod. Zmienený motor je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť ako bežné motory.
Motorizovaná hubica s 2 kefkami pre upratovanie tvrdých podláh aj kobercov
S tyčovým vysávačom Iconic Aimal Flex VP6120 povysávate tvrdé podlahy i koberce. Podlahová hubica je vybavená vlastným pohonom, ktorý zvyšuje saciu silu, takže dosiahnete vysoko efektívne upratovanie za oveľa kratšiu dobu. Vyberať môžete z 2 kefiek, takže si poradí naozaj s každým povrchom. Carpet kefa je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel a je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov. Pokiaľ vo vašej domácnosti prevládajú tvrdé podlahy, odporúčame nasadiť HardFloor kefu. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami je veľmi šetrná k vašim podlahám a dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc.
Nič mu neunikne vďaka LED osvetleniu na hubici
Podlahová hubica je osadená LED osvetlením, vďaka ktorému vám žiadna smietka nezostane skrytá. Dokonale vám posvieti aj na tie najtemnejšie miesta vašej domácnosti, takže budete mať stále perfektne čisto.
Malá turbokefa je špecialista na zvieracie chlpy
Jedinečná konštrukcia a prispôsobená veľkosť tejto kefy odstráni každý chlp z čalúneného nábytku a zo všetkých miest, kam sa s veľkou kefou nedostanete. Je ideálna pre upratovanie po vašich chlpatých miláčikoch. Účinný HEPA filter 13 naviac zachytí nežiadúce baktérie a alergény.
Ručný vysávač pre drobné upratovanie v domácnosti aj v aute
Tyčový vysávač 2 v 1 Iconic Animal Flex Concept VP6120 disponuje odnímateľnou ručnou jednotkou, ktorú oceníte predovšetkým pri drobnom upratovaní. Vďaka praktickému príslušenstvu v podobe dlhej a krátkej štrbinovej hubici s kefkou upracete interiér auta, pohovku, kuchynskú linku alebo napríklad klávesnicu. S použitím teleskopickej trubky povysávate pohodlne aj pavučiny na strope.
3 režimy vysávania umožnia reguláciu výkonu podľa povrchu a typu znečistenia
Vyberať môžete z 3 režimov výkonu: Low, Normal a High. Saciu silu môžete podľa typu vysávaného povrchu pohodlne regulovať priamo na rukoväti vysávača. Nižší výkon je vhodný na tvrdé podlahy, vysoký na silne znečistené plochy alebo koberce s vyšším vlasom.
Vyberateľná batéria s dlhou výdržou pre upratovanie celej domácnosti
Tyčový aku vysávač VP6120 vám poskytne úplnú voľnosť pohybu počas upratovania. Počas práce vás nebude obťažovať žiaden kábel, takže môžete upratovať bez obmedzení. V tele vysávača je umiestnená vyberateľná Li-Ion batéria s kapacitou 2500 mAh, ktorá sa vyznačuje veľkou výdržou a dlhou životnosťou. Na jedno nabitie môžete upratovať až 60 minút, takže s ním pohodlne povysávate celý byt.
Rýchla a jednoduchá údržba
Prachová nádoba disponuje objemom 0,5 l a jej čistenie je veľmi rýchle. Po jej naplnení stačí jednoducho stlačiť tlačidlo pre uvoľnenie, nádobu vybrať z tela vysávača, otvoriť a vysypať. Vďaka kvalitnému HEPA filtru 13 je vysávač vhodný aj pre alergikov. Pre zachovanie vysokej účinnosti vysávania odporúčame všetky kefy pravidelne kontrolovať a čistiť.
Technické parametre:
• 2 v 1: tyčový vysávač a ručný vysávač
• Vysoko účinný na všetkých podlahových krytinách
• BLDC motor
• Príkon: 450 W
• Flexibilný ohybný kĺb
• Vyberateľná Li-Ion batéria
• Kapacita batérie: 2500 mAh
• Napätie: 29,6 V
• Doba prevádzky: max. 60 minút
• Doba nabíjania: 4-5 h
• 3 režimy vysávania: Low, Normal, High
• Podlahová motorizovaná hubica Stand Alone s dvoma kefkami (Hardfloor pre tvrdé podlahy + Carpet na koberce)
• LED osvetlenie
• HEPA filter 13
• Kapacita zásobníka na prach: 0,5 l
• Hlučnosť: 82 dB
• Hmotnosť: 3,2 kg (ručná jednotka 1,65 kg)

Príslušenstvo:
• Malá turbokefa
• Krátka štrbinová hubica s kefkou
• Dlhá štrbinová hubica
• Držiak na stenu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.