Concept Teplovzdušná fritéza 2,5 l

1×1 ks, teplovzdušná fritéza

Značka: CONCEPT

Teplovzdušná fritéza Concept FR2500; Zdravý spôsob vyprážania; 8 programov; Dotykový LED displej; Zdravý spôsob vyprážania bez oleja; Chcete si dopriať obľúbené vyprážané jedlá v zdravšej podobe? Vyskúšajte teplovzdušnú fritézu, v ktorej si pripravíte vyprážané jedlá pomocou horúceho vzduchu.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
55,69
Doprava zadarmo

O produkte: Concept Teplovzdušná fritéza 2,5 l 1×1 ks, teplovzdušná fritéza

X019207

Hlavný popis produktu

Zdravý spôsob vyprážania bez oleja
Chcete si dopriať obľúbené vyprážané jedlá v zdravšej podobe? Vyskúšajte teplovzdušnú fritézu, v ktorej si pripravíte vyprážané jedlá pomocou horúceho vzduchu. Bez použitia oleja alebo len s minimálnym množstvom získate chutné a chrumkavé pokrmy, ktoré budú rovnomerne prepečené a s menším množstvom kalórií, cholesterolu a tuku. Zároveň sa vyhnete nepríjemnému zápachu, ktorý doprevádza klasické vyprážanie na oleji. Bez výčitiek svedomia si môžete každý deň dopriať to, čo vám naozaj chutí.
Zastane niekoľko spotrebičov a ušetrí miesto v kuchyni
V teplovzdušnej fritéze FR2500 nájdete univerzálneho pomocníka do kuchyne. Okrem zdravého vyprážania v nej môžete piecť alebo grilovať. V okamihu pripravíte takmer akékoľvek jedlo - od domácich hranoliek, mäsa, zeleniny až po lahodný dezert. Fritéza pracuje na princípe cirkulácie horúceho vzduchu, vďaka ktorému sa pokrmy pripravia rýchlejšie ako v klasickej rúre. V kuchyni vám teda ušetrí nielen drahocenné miesto, ale i váš čas a spotrebovanú energiu.
Moderný design a komfortné ovládanie vďaka dotykovému displeju
Teplovzdušná fritéza FR2500 zaujme moderným čiernym designom doplnenom o prvky v tmavom nerezu. Veľmi elegantne pôsobí i veľký digitálny LED displej, ktorý sa aktivuje po zapnutí prístroja. K ovládaniu slúži dotykový panel a ovládacie koliesko na čelnej strane fritézy. Počas prípravy pokrmu sa na displeji zobrazuje zostavajúci čas a nastavená teplota.
8 prednastavených programov
Fritéza ponúka 8 prednastavených programov, ktoré uľahčia a urýchlia prípravu vašich pokrmov. Rýchlo a jednoducho tak pripravíte hranolky, slaninu, ryby, steak, kura, krevety, muffiny alebo zeleninu. Stačí si vybrať a fritéza si sama nastaví vhodný čas a teplotu. Nechýba ani manuálny režim, v ktorom si teplotu i čas nastavíte podľa svojich potrieb. K príprave pokrmov odporúčame využívať fritovací nástavec, ktorý podporí rovnomerné vyprážanie a umožní odtekanie tuku.
Bezpečná prevádzka
Teplovzdušná fritéza FR2500 je opatrená bezpečnostnou poistkou proti prehriatiu a praktickou rukoväťou, ktorá i počas prevádzky zostáva chladná na dotyk. Vyberateľný kôš s objemom 2,5 l je opatrený nepriľnavým povrchom, takže sa v ňom pokrmy nepripaľujú. Protišmyková ochrana zaistí maximálnu stabilitu počas práce.
Technické parametre:
• Zdravý spôsob úpravy potravín bez pridaného tuku
• Teplovzdušná technológia
• Objem koša: 2,5 l
• Digitálny LED displej s dotykovým a manuálnym ovládaním
• 8 prednastavených programov (hranolky, slanina, ryby, steak, kura, krevety, muffiny, zelenina)
• Manuálny režim DIY s možnosťou nastavenia vlastnej teploty a času
• Nastaviteľná regulácia teploty: 80 - 200 °C
• Časovač
• Bezpečnostná poistka proti prehriatiu
• Vyberateľný kôš s nepriľnavým povrchom a fritovacím nástavcom
• Príkon: 1200 W

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.