Concept - Robotický vysávač s mopom 2 v 1 RoboCross Laser

1×1 ks, vysávač s mopom

Značka: CONCEPT

Robotický vysávač s mopom Laser 2 v 1 Concept VR3115 RoboCross; Navigačná technológia LaserTec 2.0; BLDC motor; Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne); Batéria Li-Ion LG BYD 3200 mAh - až 180 minút.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
284,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Concept - Robotický vysávač s mopom 2 v 1 RoboCross Laser 1×1 ks, vysávač s mopom

X021394

Hlavný popis produktu

Laserová navigácia s presnou orientáciou zaistí rýchlejšie upratovanie
Robotický vysávač VR3115 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami i s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Model VR3115 môžete využiť aj pre upratovanie viacposchodových domácností. Každé poschodie je však nutné samostatne zmapovať a potom navoliť v aplikácii cez históriu upratovania.

Dokáže uložiť až 5 máp, takže si poradí i s viacposchodovou domácnosťou
Robotický vysávač VR3115 je vhodný i pre viacposchodovú domácnosť. Každé poschodie nechajte zmapovať zvlášť a v aplikácii si ho pomenujte. Týmto spôsobom môžete uložiť mapy až pre 5 poschodí. Pokiaľ chcete upratovať v inom poschodí, ako v ktorom sa robot nachádza, jednoducho ho preneste, v aplikácii zvoľte správnu mapu a spusťte. Výhodou teda je, že robot si s upratovaním poradí, bez toho aby ste museli kupovať ďalšiu dobíjaciu stanicu.

Prispôsobí sa vašej domácnosti
Robotický vysávač VR3115 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach. VR3115 je šikovne vymyslený robot, ktorý sa prispôsobí celej vašej domácnosti.

Prevonia každý kúsok vašej domácnosti
Vysávač VR3115 je vybavený šikovne vymyslenou priehradkou na umiestnenie aróma tablety. Tá počas vysávania eliminuje nepríjemné pachy z usadeného prachu, miestnosť príjemne prevonia a vám dodá pocit väčšej čistoty. Aróma tableta nie je súčasťou balenia. Odporúčame vyberať vône do vysávača tuhej konzistencie (vonné tyčinky, kolieska, granulované vône v uzavretých vreckách a pod.).

Zbaví vás vírusov a baktérií
Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3115 je ďalší z rady pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robot vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Vysáva a vytiera
Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým i mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Ak nasadíte mopovací modul, môžete vysávať a vytierať naraz. Docielite tak dve upratovania v rekordnom čase. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko vybrať a vyprať v práčke.

Hovorí slovensky
Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3115 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí hneď v 5 jazykoch: česky, slovensky, anglicky, poľsky a maďarsky.

Výkonný motor a vysoká sacia sila
Robotický vysávač je vybavený digitálnym bezkefkovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Dlhá výdrž 180 minút
Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 3200 mAh Li-Ion batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 180 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamžiku, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Carpet kefa - na všetky typy povrchov vr. kobercov
Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

HardFloor kefa - na tvrdé podlahy
Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

Pet kefa - špecialista na chlpy
Túto špirálovitú kefu osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu.

Maximálny výkon na kobercoch
Funkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, kedy vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zaistenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

Senzor proti nárazu a pádu zo schodov
Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny a zabraňuje pádu zo schodov. Súčasne chráni vysávač i nábytok pred poškodením. Čidlo rozpozná všetky prekážky, pred ktorými robot včas spomalí. Zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, a preto si robot poradí s upratovaním i pozdĺž týchto plôch.

Jednoduché ovládanie pomocou mobilnej aplikácie alebo diaľkovým ovládačom
Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. V aplikácii môžete nastaviť aj jazyk, v ktorom na vás bude robot hovoriť, vrátane slovenčiny. Cez domáceho asistenta Alexu alebo Google Home môžete vysávač ovládať aj hlasom. A pokiaľ nie ste fanúšikovia moderných technológií alebo nemáte chytrý telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

Plánovanie upratovania
Šikovná funkcia ROOMPLAN 3.0 naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac už sa starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Automatické pokračovanie v upratovaní po dobití batérie
Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde vyčká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Kompletný režim pre upratovanie celej domácnosti
Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zónový režim pre plánovanie upratovania v jednotlivých miestnostiach
Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas vytierania, kedy nechcete, aby vám robot nabehol na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Lokálny režim pre upratovanie menších plôch
Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na strednom sacom výkone prevedie dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom v svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robotický vysávač automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Tichý režim vypne všetky hlasové oznámenia
Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot prevádzať naplánované upratovanie.

Vhodný aj pre alergikov vďaka kvalitnej filtrácii s HEPA filtrom 13
Robotický vysávač VR3115 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

Technické parametre:
• Navigačná technológia LaserTec 2.0
• BLDC motor
• Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
• Batéria Li-Ion LG BYD 3200 mAh - až 180 minút
• TOF senzor
• CARPET turbo
• Aplikácia Concept Home v češtine
• Jazykové rozhranie: CZ, SK, EN, HU, PL, RO
• Internetové pripojenie: WiFi, dátové pripojenie
• Kompatibilita: iOS 9.0 alebo novší
• Verzia firmwaru: 1.1.11
• ROBOT HOVORÍ ČESKY, SLOVENSKY, ANGLICKY, POĽSKY A MAĎARSKY
• ROOMPLAN 3.0 - automatické rozdelenie miestností, plánovanie upratovania
• Automatické pokračovanie v upratovaní
• Upratovanie poschodových domácností (až 5 poschodí)
• 3 režimy upratovania (kompletné, zónové, lokálne)
• 3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
• Elektronicky riadené VYTIERANIE
• Prachový zásobník s priehradkou na aróma tabletu
• Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
• Kapacita mopovacieho modulu: 100 ml
• Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
• Plánovanie upratovania
• Doba nabíjania 3 - 4 hodiny
• Hlučnosť: 60 - 70 dB

Príslušenstvo:
• Nabíjacia stanica
• CARPET hlavná kefa
• HARDFLOOR hlavná kefa
• PET hlavná kefa
• 2x HEPA filter 13 + penový filter
• Diaľkové ovládanie s displejom
• Čistiaca kefka
• 4x bočné kefky
• 1x textília na vytieranie + 1x náhradná


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.