Concept RK4120 Rýchlovarná kanvica sklenená 1,7 l s nastavením teplôt

1×1 ks, rýchlovarná kanvica

Značka: CONCEPT

Objem: 1,7 l. Nastavenie teplôt. Farebné led podsvietenie

40,39
Doprava zadarmo

O produkte: Concept RK4120 Rýchlovarná kanvica sklenená 1,7 l s nastavením teplôt 1×1 ks, rýchlovarná kanvica

X001126

Hlavný popis produktu

Praktická a elegantná Rýchlovarná kanvica RK4120 sa vďaka univerzálnemu designu skla stane elegantným doplnkom modernej domácnosti. Príkon 2200 W je zárukou rýchleho ohrevu a s objemom 1,7 l pripravíte až 7 šálok na jedno naplnenie. Moderný vzhľad kanvice je doplnený o farebné podsvietenie závislé na zvolenej teplote, ktoré sa vďaka LED diódam aktivuje po jej zapnutí.

Regulácia teploty Sklenená rýchlovarná kanvica RK4120 je vybavená funkciou regulácie teploty, vďaka ktorej si pripravíte vodu presne na mieru vášho obľúbeného nápoja. Stačí len nastaviť tu správnu teplotu v rozmedzí od 50 do 100 °C na tlačidle umiestnenom v hornej časti rukoväti. Je vybavená svetelnou a zvukovou signalizáciou.

Disponuje funkciou Keep Warm, ktorá dokáže udržať teplotu vody a ocenia ju predovšetkým milovníci čaju pri jeho lúhovaní.

Farebné podsvietenie

Každá z 5 prednastavených teplôt disponuje vďaka LED diódam vlastnou špecifickou farbou pre váš dokonalý prehľad: 50 °C (zelené podsvietenie) … detské kaše, nápoje pre deti 70 °C (modré podsvietenie) … zelený čaj 80 °C (fialové podsvietenie) … žltý, biely a polozelený (oolong) čaj 90 °C (žlté podsvietenie) … instantná káva 100 °C (červené podsvietenie) … čierne, ovocné a bylinné čaje, turecká káva

orosilikátové sklo

Rýchlovarná kanvica Concept RK4120 je vyrobená z kvalitného, tvrdeného a zdravotne nezávadného borosilikátového skla, ktoré je odolné voči vysokým teplotám a proti škvrnám.

Výhodou je dlhšia životnosť a ľahká údržba kanvice.

Značkový konektor STRIX Kanvica RK4120 je osadená konektorom britskej značky STRIX, ktorý je zárukou vysokej kvality a vďaka kvalite použitých materiálov predlžuje životnosť spotrebiča. Jednoduchá obsluha a údržba Kanvica je opatrená širokým hrdlom pre ľahké nalievanie vody do šálok.

Jednoducho ju otvoríte stlačením jedného tlačidla. Vďaka skrytému vyhrievaciemu telesu a jemnému vyberateľnému filtru proti vodnému kameňu sa vám bude kanvica jednoducho udržiavať. Bezpečnosť na prvom mieste Kanvica je opatrená dvojnásobným bezpečnostným systémom. Automaticky sa vypne po dosiahnutí bodu varu a je vybavená ochranou proti prehriatiu pri zapnutí bez vody.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.