Concept GE3550 Kontaktný gril s teplotnou sondou a vaflovými doskami

1×1kus, kontaktný gril

Značka: CONCEPT

Teplotná sonda. 2 grilovacie plochy. Regulácia teploty: 80 - 230 °C. Digitálny displej. Funkcia SPLIT ZONE. Funkcia GRILL ASSISTANT - voľba stupňa prepečenia mäsa. Možnosť otvorenia o 180 °C - BBQ grilovanie. Príkon: 2000.

167,49
Doprava zadarmo

O produkte: Concept GE3550 Kontaktný gril s teplotnou sondou a vaflovými doskami 1×1kus, kontaktný gril

X004388

Hlavný popis produktu

Grilovacia sezóna po celý rok
Grilovanie na kontaktnom grile ponúka radu výhod. Nie ste limitovaní počasím. Už sa vám nikdy nestane, že budete nútení zrušiť grilovačku s rodinou či priateľmi kvôli dažďu. Na kontaktnom grile môžete grilovať na terase, balkóne i doma. Elektrický gril neprodukuje žiaden dym ani zápach, takže nebudete obťažovať svojich susedov. Oproti bežným grilom ponúka obojstranné grilovanie, vďaka ktorému budú vaše pokrmy rýchlejšie pripravené bez nutnosti obrátenia. A v neposlednom rade je grilovanie na kontaktnom grile zdravšie, pretože reguláciou teploty zamedzíte pripaľovanie pokrmov. A ako bonus je vybavený doskami na prípravu vaflí, ktoré sa hodia ako sladká bodka za každou vašou grilovačkou.
Nastavenie teploty pre každú dosku zvlášť umožňuje grilovanie rôznych druhov pokrmov naraz
Šikovná funkcia SPLIT ZONE umožňuje nastavenie teploty pre každú dosku zvlášť alebo zahriatie len jednej dosky. Vďaka tomu zvládnete pripraviť rôzne druhy pokrmov a prispôsobiť si teplotu i čas dokončenia presne podľa potreby. Pohodlne prichystáte hlavný chod i prílohu naraz a hneď za tepla ich môžete rovno servírovať. Túto funkciu môžete využiť v manuálnom režime DIY, vďaka ktorému budete mať grilovanie plne vo svojich rukách. Gril si rozpálite presne tak, ako práve potrebujete a jednoducho ugrilujete čokoľvek, na čo si len spomeniete.
Teplotná sonda postráži úroveň prepečenia mäsa
Kontaktný gril Concept GE3550 je vybavený integrovanou teplotnou sondou. Oceníte ju predovšetkým pri grilovaní mäsa, počas ktorého vám postráži vnútornú teplotu a úroveň prepečenia. Stačí ju zapichnúť do pokrmu a strážiť vnútornú teplotu, ktorá sa vám zobrazí na displeji grilu. Teplotná sonda vám pomôže pripraviť mäso presne tak, ako ho máte radi a vaše grilovanie bude zase o krok ľahšie.
Dokonalý steak pre každého
Milujete steaky, ale nie vždy sa vám ich podarí pripraviť presne tak, ako ich máte radi? So šikovnou funkciou GRILL ASSISTANT budú za každým úplne perfektné. Stačí si len zvoliť stupeň prepečenia a gril sa o všetko postará. Vyberať môžete zo štyroch variant od krvavého až po dokonale prepečený.
Gril si sám nastaví vhodnú teplotu a čas prípravy
Kontaktný gril GE3550 ponúka jednoduché ovládanie pomocou 11 automatických programov vrátane manuálneho režimu DIY. Stačí vložiť suroviny, zvoliť správny program a gril si sám nastaví vhodnú teplotu a čas prípravy. Vychutnať si môžete dokonale prepečené steaky, slaninu, hydinu, ryby, zeleninu, sendviče alebo vafle. Nastavené hodnoty môžete sledovať na prehľadnom digitálnom displeji.
BBQ grilovanie s extra veľkou grilovacou plochou
Samozrejmosťou kontaktného grilu GE3550 je možnosť BBQ grilovania, ktoré umožňuje grilovanie na oboch platňách súčasne. Získate tak extra veľkú grilovaciu plochu, na ktorej pripravíte pokrmy pre celú rodinu alebo partiu priateľov. Gril si môžete prispôsobiť podľa potreby a využiť presne také platne, ktoré sa vám práve hodia - vrúbkované, hladké alebo ich vzájomne kombinovať.
Grilovacie dosky s vrúbkovaným povrchom na prípravu steakov, hamburgerov alebo k zapekaniu
Dosky s vrúbkovaným povrchom môžete využiť ako pre kontaktný (uzatvorený), tak aj pre BBQ (otvorený) spôsob grilovania. Uzatvorené grilovanie je vhodné na prípravu steakov, hamburgerov alebo k zapekaniu toastov, plnených tortíl alebo pannini. Ide o najrýchlejší spôsob prípravy, pretože sa potraviny rovnomerne opekajú z oboch strán naraz a nie je nutné ich obracať. Na otvorených doskách ugrilujete všetko, ako na klasickom grile. Vďaka vrúbkovanému povrchu sa potraviny dobre prepečú a zároveň si uchovajú svoju šťavnatú chuť. Prebytočná šťava a tuk sú drážkami odvedené do zbernej nádoby.
Grilovacie dosky s hladkým povrchom sú ideálne na lievance, zemiakové placky, syry a k zapekaniu pečiva
Grilovacie dosky s hladkým povrchom sú určené pre prípravu lievancov, palaciniek, vajec, rýb, zeleniny, syrov, zemiakových placiek alebo k zapekaniu pečiva.
Dosky na vafle
Kontaktný gril GE3550 si zamilujú aj vaše deti. Vďaka doskám na prípravu vaflí im môžete túto sladkú pochúťku urobiť kedykoľvek majú chuť. Príprava je rýchla, jednoduchá a podstatne lacnejšia, ako keď navštívite cukráreň. A čo je najlepšie? Doma si ich urobíte presne podľa svojej chuti. Na sladko, na slano, na raňajky, desiatu alebo len tak, keď máte chuť.
Zdravšie grilovanie bez oleja a ľahká údržba
Kontaktný gril GE3550 je osadený kvalitnými hliníkovými doskami, ktoré rozvádzajú teplo po celej svojej ploche. Povrch dosiek je nepriľnavý, takže sa pokrmy nepripaľujú. Grilovanie je teda zdravšie, pretože nevyžaduje použitie žiadneho tuku alebo oleja. Zároveň sa dosky veľmi dobre čistia. Po vychladnutí stačí usadené nečistoty odstrániť pomocou špeciálnej škrabky alebo utrieť vlhkou handrou. Následne môžete dosky vybrať a spoločne so zbernou nádobou na zachytávanie šťavy vložiť do umývačky riadu.
Nezaberie príliš miesta
Veľkou výhodou je možnosť uzamknutia grilu v uzavretej polohe. Vďaka tomu vám v kuchyni nezaberie toľko miesta a ľahšie ho uskladníte, pokiaľ ho práve nevyužívate.
Menu na celý deň
Kontaktný gril Concept GE3550 využijete po celý deň. Ráno vám prevonia deň sladkými raňajkami v podobe lievancov, palaciniek alebo vaflí, na obed vám pripraví ten najlepší steak a večer pohostí vás aj vašich najbližších grilovanými pochúťkami všetkého druhu.
Technické parametre:
• Teplotná sonda
• 2 páry nepriľnavých dosiek (1 pár obojstranná gril/pannini + hladká doska na lievance/palacinky, 1 pár vafle)
• 2 grilovacie plochy
• Regulácia teploty: 80 - 230 °C
• Digitálny displej + manuálne ovládanie cez koliesko
• Funkcia SPLIT ZONE
• Funkcia GRILL ASSISTANT - voľba stupňa prepečenia mäsa
• Možnosť otvorenia o 180 °C - BBQ grilovanie
• 11 prednastavených programov: STEAK - MED RARE/MED WELL/MEDIUM/WELL DONE, RYBY, HYDINA, SLANINA, ZELENINA, SENDVIČE, VAFLE, DIY (manuálne nastavenie teploty)
• Tepelne izolovaná rukoväť
• Rozmer grilu: 371 x 319 x 166 mm
• Rozmer platne: 243 x 281 x 11,5 mm
• Materiál platní: hliník
• Materiál grilu: nerez/plast
• Ľahké čistenie - vyberateľné platne a zbernú nádobu je možné umývať v umývačke riadu
• Farba: luxusná čierna matná + nerez
• Príkon: 2000 W
• Napätie: 220 - 240 V

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.