Color Wow Carb Cocktail Bionic Tonic

1×200 ml, bionické tonikum

Značka: COLOR WOW

Bionické tonikum CARB COCKTAIL pre okamžitý objem.

24,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Color Wow Carb Cocktail Bionic Tonic 1×200 ml, bionické tonikum

X53700

Hlavný popis produktu

Bionické tonikum CARB COCKTAIL (200 ml) pre okamžitý objem.

Chemické látky vo farbách na vlasy spôsobujú tri hlavné problémy. Jedným z nich je strata proteínov, ktoré dodávajú vlasom prirodzenú silu a objem. Ak chcete posilniť tenké vlasové vlákna, jednoducho aplikujte Carb Cocktail na vlasy po použití šampónu a kondicionéru a potom upravte pomocou tepla.

Carb Cocktail viaže na povrchu vlasu 3-D „vláknitú sieť“ na báze karbohydrátov, ktorá okamžite vyživý jemné vlasové vlákna. Tento koktail doplňuje stratené proteíny a dodáva vlasom objem tak, že obalí každý vlas neviditeľnou, pružnou sieťou z mikrovlákien, ktorá sa skladá z komplexu na báze karbohydrátov (celulóza, škrob a ovsené otruby). Nejde o stylingový gél alebo sprej ku korienkom: ide o leave-in bionické tonikum, vďaka ktorému sú vlasy na pohľad i na dotyk omnoho silnejšie a plnšie.

APLIKÁCIA

Po použití šampónu/kondicionéru vysušte vlasy uterákom. Dobre pretrepte fľašu s prípravkom. Naneste si na ruku množstvo veľkosti mince, prejdite prstami vlasy a prečešte. NEZMÝVAJTE. Upravte ako obvykle. Môžete používať spolu s Kale Cocktail. Tepelný styling zosilní účinky. URČENÝ IBA NA VONKAJŠIE POUŽITIE!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.