Čistička vzduchu s WiFi Bimar PA 98

Značka: BIMAR

Čistička vzduchu Bimar PA098 je moderné vysokoúčinné zariadenie, ktoré dokáže skutočne rýchlo a účinne vyčistiť vzduch vo vašom vnútornom priestore

159,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Čistička vzduchu s WiFi Bimar PA 98

b9f7ba38-4b67-4185-8c5a-c40c9bf3c1dc

Hlavný popis produktu

Čistička vzduchu Bimar PA098 je moderné vysokoúčinné zariadenie, ktoré dokáže skutočne rýchlo a účinne vyčistiť vzduch vo vašom vnútornom priestore. Či už v izbe, obývačke alebo v práci všade sme vystavovaní nečistotám, alergénom alebo aj zápachom, ktoré denne vdychujeme. Bimar PA098 však vďaka trojitému filtračnému systému s filtrom HEPA 13, predfitrom a umývateľným uhlíkovým filtrom tieto nečistoty eliminuje a vzduch, ktorý vdychujete sa stáva oveľa čistejším a zdravším. Naviac aby bola vaša vnútorná klíma dokonale čistá, zariadenie ponúka aj funkciu ionizácie. Táto funkcia produkuje tok negatívnych iónov, ktorý zachytáva a odstraňuje suspendované častice (napríklad prach a dym) a čistí tak vzduch. Toto inteligentné zariadenie je naviac kompatibilné so systémami iOS aj Android a môžete ho ovládať cez WiFi z pohodlia gauča alebo spod teplej periny. Doprajte vám a vašej rodine čistejší a zdravší vzduch!

Charakteristika a technické údaje:
Čistička je vybavená 3 filtrami pre vysokú účinnosť
Filter HEPA H13 (zastavuje PM2,5, dym, roztoče a iné znečisťujúce látky)
Predfilter (odstraňuje veľké častice, ako sú vlasy, chlpy, srsť a vlákna)
Umývateľný filter s aktívnym uhlíkom absorbuje škodlivé látky ako zápach, plesne, formaldehyd
Ideálne na alergie, upchatie nosa, kašeľ, astmu, atď.
CADR (index prívodu čistého vzduchu): 125 m3/h; objem filtrovaného vzduchu emitovaného čističkou
Ionizátor (3 mil. negatívnych iónov/cm3): táto funkcia produkuje tok negatívnych iónov, ktorý zachytáva a odstraňuje suspendované častice (napríklad prach a dym) a čistí tak vzduch
Nastaviteľný výber prednastavených funkcií pomocou APP a ovládacieho panela
Nastaviteľný prietok vzduchu
Kontrolka „Výmena filtra“
Režim: Normálny/Spánok
Farebné efekty
Zariadenie je možné zdieľať s viacerými používateľmi súčasne
Kompatibilné so systémami iOS a Android; pracuje s domácimi sieťami Wi-Fi, 2,4 GHz
Hlasové ovládanie, kompatibilné s Amazon Alexa a Google Assistant, podporuje IFTTT
Hmotnosť: 2870 g
Rozmery produktu: 215x460x215 mm

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.