Cestovná mini práčka Camry CR 8054

Značka: CAMRY

Cestovná mini práčka Camry CR8054 je ideálna pre dlhšie výlety s rodinou

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Cestovná mini práčka Camry CR 8054

dfa26955-c060-4bb5-89a9-29d54798e862

Hlavný popis produktu

Cestovná mini práčka Camry CR8054 je ideálna pre dlhšie výlety s rodinou. Ľahko sa zmestí do kufra alebo karavanu. Funguje tiež dobre v letných domoch vďaka tichej a efektívnej prevádzke. Váži iba 6 kg, ale zmestí až 3 kg oblečenia. Dosahuje maximálny výkon 400 W, čo stačí na pranie oblečenia použitého pri športovaní alebo práci na záhrade. Práčka je navrhnutá pre čo najmenšiu spotrebu vody a energie a je dobrým vybavením pre tých, ktorí si cenia čistotu a aktivitu súčasne. Má tiež funkciu odstreďovania, ktorú môžete použiť po praní odevov a vypustení vody.
Práčka a odstredivka 2v1 sú ideálne na malé a jemné oblečenie. Nie vždy je možné mať prístup k štandardnej práčke, keď potrebujete vyprať oblečenie. Takýto prípad sa môže objaviť počas dlhšej cesty, kempingu alebo dokonca doma, keď sa vám pokazí štandardná práčka. Niekedy sa tiež stane, že musíte rýchlo oprať menšie veci a spustenie klasickej práčky je neekologické a nehospodárne. Vo všetkých týchto prípadoch je mini práčka Camry CR8054 dokonalým riešením!

Charakteristika a technické údaje:
Ľahké, kompaktné zariadenie
Ideálne pre malé prádlo a jemné odevy
Prací program 15 min.
Nízka spotreba vody a energie
Jednoduché použitie
Vrátane odtokovej hadice
Ideálne pre malé byty, chaty, na cestách
Pracia kapacita: do 3 kg
Kapacita odstreďovania: do 1 kg
Menovitý výkon: 150 W
Maximálny prací výkon: 400 W
Maximálny výkon odstreďovania: 580 W
Rýchlosť prania/odstreďovania cca 300 ot./min.
Vonkajšie rozmery 360x370x530 mm
Vnútorné rozmery 320x330x26 mm

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Pozn.: Ochrana proti prehriatiu (po skončení pracieho cyklu, tj. pranie 15min + odstredenie 5min je nutné prístroj nechať vychladnúť po dobu minimálne 30 minút, v opačnom prípade môže dôjsť k odstaveniu prístroja tepelnou ochranou. Opätovné spustenie prístroja bude možné približne po 30 minútach).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.