Cesar Kapsička Kura+Želenina

1×100 g, kapsička pre psy

Značka: CESAR
Cesar je kompletní krmivo určeno zejména pre malé psy. Krmivo je vyráběno pouze z vybraných složek a jemných kousků masa, připravené pečlivě podle chutné receptury.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
0,65
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X82517

Cesar kapsičky pre dospelých psov malých plemien - neprechádza tak dlhým sterilizačným procesom, ako konzervaervy. Preto si zachovávajú lepšie chuťové vlastnosti a nutričné ​​hodnoty. Kapsičky Cesar sú vyrobené bez konzervaervačných látok a nemajú pridávaná farbivá ani cukry. Kompletné plnohodnotné krmivo pre dospelých psov spĺňajúce všetky nutričné ​​nároky na výživu psov.

Zloženie:

lahodné Kuracie s miešanú Želéninou: mäso a vedľajšie živočíšne produkty (45%, z toho 4% Kuracie mäso), Želénina (4% zmes hrášku a karotky), obilniny, minerálne látky, vedľajšie rastlinné produkty. Nutričné ​​látky: vitamín D3 (150 IE / kg), jodičnan vápenatý, bezvodý (0.39 mg / kg), pentahydrát síranu meďnatého (4.1 mg / kg), monohydrát síranu železnatého (10mg / kg), monohydrát síranu mangánatého (5.6 mg / kg ), monohydrát síranu zinočnatého (44.5 mg / kg).

Odporúčaná denná kŕmna dávka: hmotnosť dospelého psadenní dávka 5 kg x 4 kapsičky 7 kg x 5 kapsičiek 10 kg x 6 kapsičiek Jedná sa o odporúčanú kŕmnu dávku, možno ju upraviť podľa hmotnosti, aktivity a vitality psa. Pes by mal mať neustály prístup k pitnej vode. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 24h.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.