Celiane bezlepkové cereálne raňajkové sušienky

1×140 g, raňajkové sušienky

Raňajkové ovsené sušienky z dielne francúzskeho špecialistu na bezlepkové potraviny Celiane Glutenfree. Krehké a lahodné sušienky s ovsenými vločkami. Energiu vám doplnia aj dohneda opražené ľanové a slnečnicové semienka.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Celiane bezlepkové cereálne raňajkové sušienky 1×140 g, raňajkové sušienky

X68532

Hlavný popis produktu

Raňajkové ovsené sušienky z dielne francúzskeho špecialistu na bezlepkové potraviny Celiane Glutenfree. Krehké a lahodné sušienky s ovsenými vločkami. Energiu vám doplnia aj dohneda opražené ľanové a slnečnicové semienka. Vyvážená chuť, nízka kalorická hodnota a bohatá dávka vlákniny. Skvelé nie len na raňajky, ale aj na rýchly snack počas dňa, ku káve, čaju, na dni veselé aj smutné, skrátka vždy, keď máte chuť na niečo dobré a sladké. Z pohánkovej múky, s trstinovým cukrom, ovsenými vločkami, ľanovými a slnečnicovými semienkami a morskou soľou.

Zloženie: Bezlepkový ovos* 31% (vločky*, múka*), pohánková múka* 22%, zlatý trstinový cukor*, koncentrované maslo* ,kukuričný škrob*, semená* 8% (ľan*, slnečnica*), zemiakový škrob*, kypriace látky: uhličitan sodný, uhličitan amónny a fosforečnan vápenatý, morská soľ, koncentrovaná citrónová šťava*, lecitín (slnečnica)*. *Ekologicky pestované ingrediencie. (1) Prísady spravodlivého obchodu


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.