CarnoMed Karnozín EXTRA

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: CARNOMED

Karnozín je všestranný antioxidant, ktorý sa vyskytuje v ľudskom organizme od narodenia, no postupne jeho vytváranie klesá. Nachádza v kostrovom svalstve, v mozgu a myokarde. Chráni bunky pred starnutím, redukuje ich poškodenia.

Varianty podľa počtu kapsúl
22,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CarnoMed Karnozín EXTRA 1×60 cps, výživový doplnok

X41180 ADC

Hlavný popis produktu

Antioxidačný mechanizmus karnozínu spočíva v chelatovaní ťažkých kovov. Z metabolických účinkov karnozínu vyplývajú aj možnosti jeho využitia v klinickej medicíne pri ateroskleróze, rakovine, cukrovke a gastrointestinálnych ochoreniach. Prítomnosť karnozínu v tele zabezpečí maximálnu efektivitu organizmu pri delení buniek, chráni ho pre oxidáciou DNA a likviduje voľné radikály, urýchľuje hojenie rán a spojivového tkaniva, zvyšuje športový výkon, chráni mozog vznikom Alzheimerovej choroby, zlepšuje schopnosti logického myslenia, pamäť ako aj priestorové myslenie, naviac bol zlepšený čas reakcie ako aj celková rýchlosť a presnosť spracovania dát v mozgu.

Z metabolických účinkov karnozínu vyplývajú aj možnosti jeho využitia v klinickej medicíne pri ateroskleróze, rakovine, cukrovke a gastrointestinálnych ochoreniach. Prítomnosť karnozínu v tele zabezpečí maximálnu efektivitu organizmu pri delení buniek, chráni ho pre oxidáciou DNA a likviduje voľné radikály, urýchľuje hojenie rán a spojivového tkaniva, zvyšuje športový výkon, chráni mozog vznikom Alzheimerovej choroby, zlepšuje schopnosti logického myslenia, pamäť ako aj priestorové myslenie, naviac bol zlepšený čas reakcie ako aj celková rýchlosť a presnosť spracovania dát v mozgu.

Zloženie: 1 tableta obsahuje:

- karnozín 125 mg

- Lkarnitín 20 mg

- koenzým Q10 20mg

- extrakt z čučoriedok 20mg

- extrakt z plodov vínnej révy 20 mg

- d-alfa-tokoferyl sukcinátu 20mg, čo zodpovedá 16mg vit.E


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.