Brit Care dog Grain free Puppy Salmon & Potato

1×12 000 g, krmivo pre psov

Značka: BRIT

Bezobilná receptúra Losos so zemiakmi pre šteňatá a mladých psov všetkých plemien (od 4 týždňov do 12 mesiacov).

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

69,99
Doprava zadarmo

O produkte: Brit Care dog Grain free Puppy Salmon & Potato 1×12 000 g, krmivo pre psov

X44229

Hlavný popis produktu

Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato, je špičkové bezobilné krmivo poskytujúce množstvo energie pre vývin a rast šteniat od 4 týždňov. Obsahuje vysoký podiel lososa pre krásnu a zdravú srsť rastúceho šteňaťa. Bezobilná receptúra s vysokým obsahom kvalitných proteínov, nenasýtených kyselín a živín pre správny vývoj šteniat. Vitamín C ako zdroj antioxidantov prospešné pre zlepšenie imunity. Chondroprotektíva a vyvážené prvky Vápnika a Fosforu pre správny vývoj kostí, kĺbov, chrupaviek a zubov.
Rovnakú starostlivosť, s akou si vyberáte obed z jedálneho lístka, venujte aj voľbe granúl pre vášho psieho miláčika. Viete predsa, že láska prechádza žalúdkom. Miesto pšenice a sóje mu doprajte krmivo plné mäsa bohaté na všetky dôležité nutričné látky vrátane vitamínov a minerálov.
Ak sa vám zdá, že je naša ponuka granúl pre psov veľmi široká, máte pravdu. Vieme, že každý psík je iný a jeho nároky na výživu sa líšia. Preto u nás zoženiete granuly pre psov malých aj veľkých a všetky ich vekové kategórie. Chytrý filter vám pomôže sa v granulách vyznať. Hľadajte krmivo podľa veľkosti a veku vášho psíka.
• Zdravý rast - Bezobilná receptúra s kvalitnými proteínmi, nenasýtenými kyselinami a základnými živinami pre správny vývoj šteniat
• Kosti a kĺby - Chondroprotektíva a vyvážené prvky Ca a P pre správny vývoj kostí, kĺbov, chrupaviek a zubov
• Mentálna zručnosti - Zvýšený obsah omega-3 mastných kyselín z lososa pre rozvoj mentálnych funkcií a podporu učenlivosti
• Bunková imunita - Vitamín C ako zdroj antioxidantov pre zvýšenú ochranu buniek a bunkovú imunitu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.