Bonikka All Natural látková bábika neva-modré-šaty

1×1 kus

Značka: BONIKKA
Na objednávku do 5 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
26,79
Doprava zadarmo nad 29,90 €
26 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X50348

Bonikka All Natural látková bábika Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený cit pre starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti. Keďže malé deti ešte nevedia vyjadriť svoje emócie slovami, často ich vyjadrujú práve prostredníctvom hry s bábikami, kam prenášajú kúsok svojho vlastného sveta. Jednoduchá bábika bez špeciálnych funkcií, bateriek a príslušenstva neobmedzuje detskú fantáziu a dáva dieťaťu najväčší priestor na sebavyjadrenie.

- Mäkučká príjemná bavlna.

- Precízna ručná práca, kvalitné vypracovanie.

- Šaty sa dajú vyzliekať.

- Bábika je príjemne mäkká a preto je vhodná aj na túlenie a na spanie.

- Bezpečné aj pre najmenších.

- Testované podľa EU noriem.

Zloženie:

Telo a oblečenie – 100% certifikovaná bavlna.

Výplň – recyklované vlákno z PET fliaš. Výška cca 40 cm.

Vhodné od narodenia. Vyrobené na Srí Lanke vo fair trade podmienkach. Varianty: Neva (modré šaty) Honey (zelené šaty) Brook (ružové šaty) Ako vznikla Bonikka Bonikka sa zrodila na Srí Lanke z rodinnej tradície, ktorá vznikla vroku 1895 z jednoduchého skutku s obrovským významom. Otec daroval svojej dcére, ktorá odišla z domu, aby si založila vlastnú rodinu, porcelánovú bábiku na rozlúčku. Bábika jej mala pripomínať, aké pevné je puto rodiny, aká nekonečná je láska a podpora rodičov. Odvtedy táto bábika putovala generáciami a pripomínala ženám tieto dôležité hodnoty.

Mano – dnešná riaditeľka rodinnej fabriky na výrobu hračiek DSL

Lanka – dostala toto vzácne dedičstvo darom od svojej mamy.

Odkaz, ktorý toto gesto nieslo, bol pre ňu tak silný, že sa roky neskôr rozhodla sprostredkovať ho oveľa mladším deťom – dievčatám a chlapcom, ktorí sa práve učia pochopiť kým sú, kam patria a čo pre nich znamená okolitý svet.

A tak Mano vytvorila radu výnimočných bábik vyrobených dôkladnou ručnou prácou, zo zdravých prírodných materiálov a nazvala ich Bonikka, čo v Sinhalčine znamená „bábika“.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov