BIODERMA Pigmentbio Nočný gél-krém 50 ml, intenzívna starostlivosť na pigmentové škvrny a vrásky

1×50 ml, zosvetľujúce

Značka: BIODERMA
Produktový rad: Pigmentbio
5.0

Intenzívna nočná starostlivosť na pigmentové škvrny a vrásky

26,69
Doprava zadarmo

O produkte: BIODERMA Pigmentbio Nočný gél-krém 50 ml, intenzívna starostlivosť na pigmentové škvrny a vrásky 1×50 ml, zosvetľujúce

X41961 ADC

Hlavný popis produktu

Noc je najlepšou dobou pre prirodzenú obnovu pleti. Pigmentbio Nočný gél-krém preto pôsobí práve počas noci, kedy najlepšie podporuje obnovu buniek a produkciu kolagénu pre vypnutú a rozjasnenú pleť. Jeho účinnosť je meraná dermatológmi a overená používateľmi. Už po 8 týždňoch je pleť o 52 % viac rozjasnená a až o 43 % pevnejšia.

Jeho základom je inovatívna LUMIREVEAL™ TECHNOLÓGIA inšpirovaná poprednými liečebnými postupmi dermatológov, ktorá efektívne eliminuje tmavé škvrny. Pomáha redukovať tvorbu melanínu a podporuje bunkovú obnovu s korekčným a preventívnym zosvetľujúcim efektom. LUMIREVEAL™ TECHNOLÓGIA je obohatená o kombináciu vitamínov C, E a PP, ktoré podporujú zosvetlenie pokožky a ochraňujú ju pred viditeľnými znakmi predčasného starnutia.

Tento produkt obsahuje účinnú látku, ktorá stimuluje produkciu kolagénu pre hladkú pokožku.

Svieža a ľahká hydratačná textúra vytvorí na pleti ochrannú masku, ktorá zadržiava vodu a pôsobí po celú noc, a tak zabezpečuje až 8hodinovú hydratáciu pleti.

BENEFITY:
Pomáha redukovať existujúce tmavé škvrny a brániť vzniku nových
Rozjasňuje a zjednocuje tón pleti
Spevňuje a vyhladzuje pleť
Vypĺňa pleť
Dlhodobo hydratuje
Textúra tzv. vodnej masky, ktorá zadržiava vodu a posilňuje absorpciu aktívnych zložiek
Veľmi dobrá znášanlivosť - nekomedogénny - svieža a ľahká textúra

*Vyhodnotenie účinnosti proti škvrnám pod dermatologickým dohľadom, u 21 dobrovoľníkov vo veku 25 až 47 rokov, so suchou (24 %), s normálnou (24 %), so zmiešanou (28 %) až s mastnou pokožkou (24 %), fototyp III až IV a pigmentačné škvrny na tvári, počas 84 dní a 56 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Obnovuje jas pokožky
Jas: +52 % (2)
Zlepšuje elasticitu pokožky
Pevnosť: +43 % (2)
Regeneruje pokožku
Pokožka je ráno plnšia a elastickejšia: 100 % (3)


(1) Užívateľský test pod dermatologickým dohľadom na 23 dobrovoľníkoch vo veku 20 až 50 rokov, s citlivou pokožkou, fototyp III až IV, pigmentačné škvrny na tvári, počas 7 dní.
(2) Vyhodnotenie účinnosti proti škvrnám pod dermatologickým dohľadom, u 21 dobrovoľníkov vo veku 25 až 47 rokov, so suchou (24 %), normálnou (24 %), zmiešanou (28 %) až mastnou pokožkou (24 %), fototyp III až IV a pigmentačné škvrny na tvári, počas 56 dní.
(3) Vyhodnotenie účinnosti proti škvrnám pod dermatologickým dohľadom, u 21 dobrovoľníkov vo veku 25 až 47 rokov, so suchou (24 %), normálnou (24 %), zmiešanou (28 %) až mastnou pokožkou (24 %), fototyp III až IV a pigmentačné škvrny na tvári, počas 84 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Či už sa jedná o dôsledok pôsobenia slnka (solárne lentigo), veku (senilné lentigo), tehotenstva (melazma), jaziev či pupienkov (pozápalová hyperpigmentácia) alebo trenia, známky a škvrny na koži sú odrazom nášho života. Príčinou týchto hyperpigmentácií je nadmerná tvorba melanínu, ktorý stmavuje kožu.

Odstránenie týchto porúch pigmentácie a návrat k zjednotenej, jasnej pleti si vyžadujú čas a trpezlivosť, ženy však chcú okamžité výsledky.

Je známe, že za poruchy pigmentácie sú zodpovedné predovšetkým UVB a UVA lúče. Prevencia vzniku škvŕn teda vyžaduje veľmi vysokú úroveň fotoprotekcie.

AKO FUNGUJE Pigmentbio Nočný gel-krém?
Pigmentbio Nočný gel-krém obsahuje unikátnu technológiu LUMIREVEAL™, inšpirovanú najúčinnejšou dermatologickou liečbou (Kligmanovo trio), ktorá obnoví prirodzený jas pleti a zároveň napomáha biologickej redukcii tvorby melanínu.

Pigmentbio Nočný gel-krém obsahuje účinnú látku hexapeptid-2, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu, vďaka ktorému je pleť ráno hladšia.

Táto nočná starostlivosť je tiež obohatená o kokteil vitamínov, ktoré posilňujú rozjasňujúci účinok a chránia kožnú bariéru:
- Vitamíny C a E s antioxidačným účinkom spoločne podporujú rozjasnenie pleti a chránia ju pred viditeľnými známkami predčasného starnutia.
- Vitamín PP dlhodobo hydratuje a zlepšuje odolnosť kožnej bariéry.

Pigmentbio Nočný gel-krém A VAŠA RUTINA:
Použite večer na tvár a krk po očistení s Pigmentbio H2O. Môže sa použiť samostatne alebo po Pigmentbio C-koncentrát.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.