BIODERMA Cicabio KRÉM SPF 50+

1×30 ml, upokojujúci, obnovujúci krém

Značka: BIODERMA
Napomáha pôsobiť reparačne a upokojujúco na podráždené miesta, poškodenú a podráždenú kožu. Vhodný po menších operáciách a dermatologických zákrokoch s odporúčaním lekára na miesta vystavené slnku. Vhodný aj ako podklad pod make-up. Pre dospelých, deti a dojčatá s výnimkou predčasne narodených detí. Na tvár, pery a telo.
Na sklade
10,19
Doprava zadarmo nad 29,90 €
10 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44947 ADC

Napomáha pôsobiť reparačne a upokojujúco na podráždené miesta, poškodenú a podráždenú kožu.Obsahuje komplex (meď - zinok) a účinnú látku AntalgicineTM.

  • Vhodný po menších operáciách a dermatologických zákrokoch s odporúčaním lekára na miesta vystavené slnku.
  • Vhodný aj ako podklad pod make-up.
  • Pre dospelých, deti a dojčatá s výnimkou predčasne narodených detí.
  • Na tvár, pery a telo.
  • Nekomogénny. Fotostabilný. Neparfumovaný.

Spôsob použitia

Naneste na poškodené miesta a používajte až do úplného zahojenia pokožky. Pokiaľ je pokožka vystavená slnku, opakujte aplikáciu častejšie. Vhodný ako podklad pod make-up.

Upozornenie: Pri deťoch mladších ako 36 mesiacov konzultuje použitie so svojím lekárom. Vyhnite sa oblasti okolo očí. Neaplikujte na poranenia alebo poláleniny spôsobené nadmerným vystavením slnku. Pokiaľ podráždenie pokožky pretrváva, kontaktujte svojho lekára. Nevystavujte dojčatá a deti priamemu slnku. Nadmerná expozícia slnku predstavuje vážne zdravotné riziko.