BIODERMA Cicabio Krém 40 ml, upokojujúci a obnovujúci krém na podráždenú pokožku

1×40 ml, reparačný krém

Značka: BIODERMA
Produktový rad: Cicabio

Hydratačný reparačný krém, ktorý pôsobí v každej etape epidermálnej rekonštrukcie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIODERMA Cicabio Krém 40 ml, upokojujúci a obnovujúci krém na podráždenú pokožku 1×40 ml, reparačný krém

X12865 ADC

Hlavný popis produktu

Hľadáte účinné riešenie pre podráždenú a poranenú pokožku? Cicabio Upokojujúci krém obnovuje pokožku a zmierňuje bolesť a svrbenie. Navyše vďaka kombinácii medi a zinku čistí rany. Krém obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pleti potrebnú hydratáciu. Prípravok má nemastný ochranný účinok. Je vhodný pre celú rodinu. Odporúča sa na odreniny, jazvy, popáleniny a po dermoestetických zákrokoch, ako je povrchový peeling alebo laserové ošetrenie.

VÝHODY:
Obnovuje pokožku. Zmierňuje nepríjemné pocity a znižuje nutkanie na škrabanie. Hydráty. Čistí. Vytvára priedušný film na optimálnu ochranu pokožky a pohodlie. Veľmi dobrá znášanlivosť - Nekomedogénny - Textúra s "obväzovým efektom" - Neperfumovaný. Farba výrobku je spôsobená účinnými látkami

* Používateľský test na 20 dobrovoľníkoch vo veku 22 až 67 rokov so suchou až veľmi suchou a citlivou pokožkou počas 7 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Obnovuje pokožku. Obnovená pokožka: 80 % (1). Postupné hojenie povrchových odrenín už za 8 dní (merané transepidermálnou stratou vody) (2). Zmierňuje nepríjemné pocity. Upokojená pokožka: 95 % (1). Pocit príjemnej pokožky: 90 % (1)

(1) Užívateľský test na 20 dobrovoľníkoch vo veku 22 až 67 rokov so suchou až veľmi suchou a citlivou pokožkou počas 7 dní (2) TEWL test s 29 dobrovoľníkmi, 35 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Drobné/povrchové poškodenie kože a poškodenie suchej kože nie je hlboké a je charakterizované zmenou bariérovej funkcie kože. Je dôležité udržiavať pokožku hydratovanú, aby sa vytvorilo príjemné prostredie na hojenie.

AKO funguje krém Cicabio?
(*) Aktívna zložka BIODERMA - Antibakteriálne zložky (meď, zinok) čistia pokožku. Účinná látka ANTALGICINE™ poskytuje rýchlu úľavu od nepríjemných pocitov a znižuje nutkanie škrabať sa*. Textúra s "obväzovým efektom" v kombinácii s kyselinou hyalurónovou a aktívnymi hydratačnými látkami vytvára priedušný film pre vynikajúcu ochranu pokožky a optimálny komfort.

Cicabio Krém A VAŠA RUTINA:
Používajte dvakrát denne na vyčistenú a osušenú ranu, kým sa úplne nezahojí.
Vyhnite sa oblasti očí. Ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekára. Aplikujte len na pery od 6 mesiacov. U dospelých aplikujte len na vonkajšie časti krku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.