Bercorra

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: BERB

BERCORRA znižuje hladinu cholesterolu a glukózy a zlepšuje inzulínovú rezistenciu.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

22,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bercorra 1×60 cps, výživový doplnok

X63386 ADC

Hlavný popis produktu

Tradičná čínska medicína pozná berberín už 2000 rokov a ako účinná látka sa predáva v 50 krajinách sveta. V inovatívnej trojkombinácii v produktovom rade Berberín je konečne dostupný na Slovensku. Každá kapsula obsahuje prírodné extrakty z dráča indického, citrónovníku bergamotového a polikozanol z cukrovej trstiny.

Množstvo v 1 kapsule:

Berberín 250 mg Naringín 237.5 mg Polikozanol 5 mg

Pôsobenie:

Bercorra obsahuje kombináciu berberínu, naringínu a polikonazolu. Ide o tri účinné látky prírodného pôvodu s vysokým potenciálom v boji proti cholesterolu. Dráč indický (Berberis aristata), ktorý rastie v Indii a Nepále, obsahuje ako hlavnú zložku silne účinný alkaloid berberín. Aj v strednej Európe rastie dráč obyčajný (Berberis vulgaris), ktorý tiež obsahuje berberín, avšak nie v takom množstve ako v dráči indickom. Berberín prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému a normálnej hladine cholesterolu v krvi. Podporuje tiež normálnu činnosť pečene a normálnu hladinu glukózy v krvi. Citrónovník bergamotový (Citrus bergamia) rastie v Stredomorí, juhovýchodnej Ázii a južnej Amerike. Zo šupky plodu sa izolujú flavonoidy neohesperidín, naringín, ponceritin. Polikozanol je zmes vyšších alifatických alkoholov izolovaných z nadzemnej časti cukrovej trstiny (Saccharum officinarum). Hlavné alkoholy sú 1-tetrakozanol,1-hexakozanol, 1-heptakozanol, 1-oktakozanol. V organizme pôsobí prostredníctvom enzýmu, ktorý blokuje a ktorý sa zúčastňuje biosyntézy cholesterolu (HMG-CoA- reduktázy). Bercorra je vhodná pre diabetikov a taktiež pre pacientov, ktorí užívajú viacero druhov kardiologických liekov.

Dávkovanie:

2 x denne nezávisle od jedla alebo spolu s jedlom. Minimálna odporúčaná doba užívania je 3 mesiace. Kapsule sú vegánske so zložkami čisto rastlinného pôvodu (Vcaps®). Odolávajú tráviacim šťavám v ústach, pažeráku a v hltane a rozpúšťajú sa v žalúdku. Tým zabezpečujú absenciu horkej chuti a lepšie vstrebanie berberínu do organizmu.

Veľkosť balenia:

39 g (60 kapsúl)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.