BENEFIT-SMECTA GO PLV SUS 12 SACKOV

1×12 ks

Značka: SMECTA

Zdravotnícka pomôcka, ktorá pôsobí na všetky typy hnačiek. Diosmektit je prírodný čistený íl s vysokou väzbovou kapacitou, ktorý sa viaže s hlienom sliznice zažívacieho traktu, a zvyšuje tak jeho kvalitu a množstvo. Touto cestou chráni sliznicu proti bakterálnej a vírusovej infekcii a škodlivým látkam a umožňuje rýchlejšie uzdravenie.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: BENEFIT-SMECTA GO PLV SUS 12 SACKOV 1×12 ks

X46684

Hlavný popis produktu

Zdravotnícka pomôcka, ktorá účinkuje na všetky typy hnačiek. Diosmektit je prírodný čistený íl s vysokou väzbovou kapacitou, ktorý sa viaže s hlienom sliznice tráviaceho traktu, a zvyšuje tak jeho kvalitu a množstvo. Týmto spôsobom chráni sliznicu proti bakteriálnej a vírusovej infekcii a škodlivým látkam a umožňuje rýchlejšie uzdravenie.

Liečba akútnej hnačky:
Pri akútnej hnačke je možné užívať SmectaGo® až 3 dni.

Deti (8 až 15 rokov vrátane): Na začiatku liečby užiť 2 vrecká, potom 1 vrecko po každej mäkké stolici, max. 4 vrecká za deň. Je nutné podávať perorálny rehydratačný roztok k náhrade tekutín stratených pri hnačke a na prevenciu dehydratácie (nedostatku tekutín v tele).

Dospelí a deti staršie ako 15 rokov: Na začiatku liečby užiť 2 sáčky, potom 1 vrecko po každej mäkkej stolici, max. 6 vrecká za deň. Pri akútnej hnačke je možné užívať SmectaGo® až 3 dni. Ak hnačka trvá dlhšie ako 3 dni, poraďte sa s lekárom.

 

*Obrázok je ilustračný


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.