Fit THERAPY PATCH

1×3 ks, náplasť na chrbát

Náplasti s technológiou FIR, ktorá odráža ďaleké infračervené lúče tela. Odporúča sa pri problémoch s chrbticou (lumbago). Bez použitia liekov.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Fit THERAPY PATCH 1×3 ks, náplasť na chrbát

X45712

Hlavný popis produktu

Fit THERAPY PATCH Chrbát náplasť 3ks

Náplasti FIT sú vyrobené zo 100 % netkanej polypropylénovej látky s obsahom biominerálov (ako titán). Spektroskopické vedecké štúdie zistili, že špeciálna zmes minerálov (oxidov kovov) v práškovej forme nazývanej AT5.05 je schopná odrážať najvzdialenejšiu časť infračervených lúčov s vlnovou dĺžkou medzi 4-21 mikrónov, nazývané ďaleké infračervené lúče (FIR).

Výsledkom je, že podľa nedávnej vedeckej teórie môže byť táto technológia aplikovaná na ľudské telo tak, že využíva odra zené infračervené lúče bežne emitované, alebo rozptyľované ľudským telom, čo spôsobuje zlepšenie mikrocirkulácie na povrchu pokožky.

Balenie 3 náplasti – 22,5 x 12,5 x 1,5 cm.

Náplasti sa odporúčajú použiť

  • Na zmiernenie kostro-svalových ťažkostí, spôsobených nadmernou acidózou v tkanive po preťažení svalov, prostredníctvom rýchlejšej likvidácie kyseliny mliečnej

  • Dá sa použiť pri problémoch s chrbticou (bolestiach krku)

Vo funkčných procesoch obnovy svalových tkanív, ktoré boli poškodené preťažením, antalgickými kontrakciami a stresovým syndrómom, pretože prinášajú úľavu od bolestivých symptómov a vyvolávajú myo-relaxačný účinok v postihnutej oblasti.

Použitie

  • Odstráňte z náplasti ochranný film

  • Priložte náplasť na oblasť krku, presvedčte sa, že koža je čistá, suchá a bez ochlpenia

  • Skôr ako začnete s pohybovou aktivitou, počkajte približne dve minúty a uistite sa, že sa náplasť pevne prilepila ku koži

  • Nechajte prilepenú náplasť pôsobiť 5 dní

  • Pokračujte v liečbe, až kým sa symptómy nezlepšia

  • Náplasť bude účinkovať, aj keď sa namočí (napr. v sprche)

Upozornenie

Náplasti sa nesmú používať na rany, poranenú alebo začervenanú pokožku. Výrobok nie je sterilný a neobsahuje žiadnu formu lieku. Ak trpíte konkrétnymi problémami krvného obehu (spojených najmä s mikrocirkuláciou) alebo svalovými problémami, pred použitím náplastí sa obráťte na svojho všeobecného lekára. Nepoužívajte náplasť, ak vykazuje známky opotrebovania alebo poškodenia. Ak sa objaví akákoľvek reakcia na náplasť, napríklad svrbenie alebo začervenanie, okamžite ju odstráňte.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov