Ariel gel 3.5l / 70PD Color

1×3,5 l gél

Značka: ARIEL
5.0

Tekutý prací prostriedok Ariel s technológiou COLD BOOST poskytuje vynikajúce čistenie pri nízkych teplotách, šetrí energiu a má 100 % recyklovateľné balenie. Odporúčajú ho značky Whirlpool, Beko, Electrolux a Candy.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov pre domácnosť nad 25 €, získate Jar Power sprej 3V1, 500 ml, ako darček.
23,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ariel gel 3.5l / 70PD Color 1×3,5 l gél

X001730

Hlavný popis produktu

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Beko, Electrolux a Candy, predstavuje tekutý prací prostriedok Ariel Color Clean & Fresh. Zabezpečuje vynikajúce výsledky už pri 1. praní, dokonca aj pri nižších teplotách. Jeho zloženie bolo špeciálne navrhnuté na nízke teploty s jedinečnou technológiou COLD BOOST. Perte pri nižších teplotách s tekutým pracím prostriedkom Ariel: Šetrite energiu pri každom praní a znížte emisie CO₂ z prania bielizne. Tekutý prací prostriedok Ariel je nekompromisný ku škvrnám, zároveň však jemný ku tkaninám a zachováva žiarivosť farieb. Okrem toho tekutý prací prostriedok Ariel obsahuje 80 % organických zložiek, ktoré sú biologicky rozložiteľné, a dodáva sa v 100 % recyklovateľnom balení. Na škvrny môžete najprv použiť zelený uzáver tekutého pracieho prostriedku Ariel Color Clean & Fresh a až potom vložiť oblečenie do práčky. Na dosiahnutie najlepších výsledkov vložte odmerku naplnenú pracím prostriedkom do bubna svojej práčky. Z ekologických dôvodov nie sú odmerky súčasťou každého balenia, môžete si ich však zadarmo objednať na webovej stránke: ariel.info

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.