AloeVeraLife NATURA 3x1000 ml + LIPOZOMAL VIT. C 15 sáčkov

1×1 ks, balenie výživových doplnkov

Výživový doplnok so sladidlom. Obsahuje 98,7% šťavu z aloe. Šťava z aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ako napr.: polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzýmy, vitamíny, minerály a antioxidanty.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
25,79
Doprava zadarmo

O produkte: AloeVeraLife NATURA 3x1000 ml + LIPOZOMAL VIT. C 15 sáčkov 1×1 ks, balenie výživových doplnkov

X014797

Hlavný popis produktu

Zloženie: Šťava z aloe (Aloe Vera Barbadensis Miller) - 98,7%, zahusťovadlo xantanová guma, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný, regulátor kyslosti: kyselina askorbová, aróma: hroznové, sladidlo: sukralóza.

Akciové balenie 2+1 (3 x 1000 ml)

Darček vo vnútri balenia: LIPOSOMAL Vitamín C 1000mg, výživový doplnok so sladidlom, prášok vo vrecúškach. Príchuť: Ananásová aróma. Obsah: 15 vrecúšok á 5g

Aloe vera:
Odporúčané dávkovanie: 50 ml (5 polievkových lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred použitím sa odporúča rozriediť vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1:1. Šťavu je možno užívať aj neriedenú. Pred použitím pretrepať. Deklarovaného priaznivého účinku sa dosiahne pri užívaní 50 ml (5 lyžíc) šťavy denne.
Odporúčaná denná dávka (50 ml) obsahuje: 49,35 ml čistej šťavy z aloe.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Dobre uzavretú fľašu uchovávajte na tmavom mieste. Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca.

LIPOZOMAL vitamín C:
Dávkovanie: 1 vrecúško denne. Prášok sa nasype do pohára vody a premieša. Užíva sa 1 sáčok denne, najlepšie počas jedla alebo po jedle. V dennej dávke 1 vrecúško kyselina L-askorbová (vitamín C) 1000 mg 1250% referenčná hodnota príjmu.
Deti užívajú ¼ obsahu vrecúška denne.

Upozornenie: Nie je určené deťom do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.