Klotrimazol

  (22)

Klotrimazol je liek, ktorý patrí do skupiny antifungálnych liekov a je často používaný na liečbu infekcií spôsobených hubami, najmä kožných a slizničných infekcií. U nás nájdete vyhľadávané lieky s obsahom klotrimazolu ako napríklad Canespor, Canesten,Candibene vo forbe tabliet, krému či vaginálnych kapsúl.

Zoradiť podľa
 • Canesten GYN Kombi

  1×500 mg, komplexná liečba kvasinkovej infekcie
  Liek s antimykotickým účinkom. Pomáha pri zápaloch a kandidózach. Tableta vhodná pri zápaloch a výtoku z pošvy, krém vhodný na vonkajšie použitie.
 • Canesten

  1×50 g, krém na liečbu kožnej plesne
  Krém Canesten je účinné širokospektrálne antimykotikum s klotrimazolom na liečbu kožnej plesne. Krém Canesten sa veľmi dobre nanáša a roztiera na postihnutú plochu a rýchlo sa vstrebáva. Je určený na liečbu zápalov spôsobených predovšetkým kvasinkami a plesňami. Krém Canesten je pre dospelých a deti od 2 rokov. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Canesten je voľnopredajné antimykotikum na vonkajšie použitie obsahujúce klotrimazol. L.SK.MKT.CC.02.2021.1324
 • Canespor krém

  1×15 g, liek
  Liek na vtieranie do kože s antimykotickým účinkom. Pôsobí proti baktériam, kvasinkám a plesniam. Vhodný pri kožných ochoreniach nechtov, medzi prstami.
 • CANESTEN

  1×20 g, krém
  Liek na vtieranie do kože s antimykotickým účinkom. Pôsobí proti baktériam, kvasinkám a plesniam. Vhodný pri kožných ochoreniach nechtov, medzi prstami.
 • CANDIBENE

  1×40 ml, sprej
  Sprej s obsahom clotrimazolu. Má antimykotický účinok. Pomáha pri kandidách, keratomykózach, mykózach medzi prstami, kožných infekciách.
 • Canesten GYN 1 deň

  1×1 tbl, liek na liečbu kvasinkovej infekcie
  Liek s antimykotickým účinkom. Pomáha pri zápaloch a výtoku z pošvy. Zmierňuje svrbenie, začervenanie, pálenie, bolesť.
 • CANDIBENE

  1×20 g, liek
  Liek na vtieranie do kože s antimykotickým účinkom. Obsahuje clotrimazol. Pomáha pri kandidách, keratomykózach, mykózach medzi prstami.
 • Clotrimazol AL 200

  1×3 ks, vaginálne tablety (200 mg)
  Liek obsahuje klotrimazol, širokospektrálne antimykotikum, ktoré sa používa na liečbu gynekologických zápalov pošvy spôsobených hubovitými mikroorganizmami, plesňami a kvasinkami.
 • Candibene 200 mg

  tbl vag (blis.Al/Al) 1x3 ks
  Liek obsahuje liečivo klotrimazol, ktorý sa používa na miestnu liečbu gynekologických zápalov pošvy spôsobených hubovitými mikroorganizmami, plesňami a kvasinkami (predovšetkým rodu Candida).
 • Clotrimazol AL 100

  1×6 ks, vaginálne tablety (100 mg)
  Liek obsahuje klotrimazol, širokospektrálne antimykotikum, ktoré sa používa na liečbu gynekologických zápalov pošvy spôsobených hubovitými mikroorganizmami, plesňami a kvasinkami (predovšetkým rodu Candida).
 • AC-color krémpasta

  1×30 g, na akné a citlivú pleť
  5.0
  (2)
  Krycia krémpasta na každodenné ošetrovanie aknóznej a citlivej pleti so sklonom k začervenaniu a vyrážkam
 • Canespor roztok

  1×15 ml, liek
  Liek vo forme roztoku s protizápalovým a antimykotickým účinkom. Je vhodný na liečbu plesňových ochorení rúk, nôh, kože a záhybov.
 • AC-color light krémpasta

  1×30 g, na akné a citlivú pleť
  5.0
  (2)
  Krycia krémpasta na každodenné ošetrovanie aknóznej a citlivej pleti so sklonom k začervenaniu a vyrážkam
 • Candibene 100 mg

  tbl vag (blis.Al/Al) 1x6 ks
  Liek obsahuje liečivo klotrimazol, ktorý sa používa na miestnu liečbu gynekologických zápalov pošvy spôsobených hubovitými mikroorganizmami, plesňami a kvasinkami (predovšetkým rodu Candida).
 • Imazol krémpasta

  1×30 g, krém
  Liek na vtieranie do kože s antimykotickým a antibakteriálnym účinkom. Obsahuje clotrimazol. Vhodný na zapareniny, preležaniny, mokvajúce rany. Vysušuje.
 • JENAMAZOL 2%

  1×20 g, krém
  Jenamazol 2% vaginálny krém je širokospektrálne antimykotikum, ktoré sa používa na liečbu gynekologických zápalov pošvy spôsobených hubovitými mikroorganizmami, kvasinkami a plesňami.
 • Imazol Plus

  1×30 g, krém
  Liek na vtieranie do kože s antimykotickým a antibakteriálnym účinkom. Obsahuje clotrimazol a hexamidin. Vhodný na silno mokvajúce rany medzi prstami.
 • Canesten GYN 1 deň mäkká vaginálna kapsula

  1×1 set, vaginálna kapsula a aplikátor
  Canesten GYN 1 deň 500 mg mäkká vaginálna kapsula účinne lieči vaginálnu kvasinkovú infekciu len jednou aplikáciou. Vďaka tomu prináša úľavu od nepríjemného svrbenia a výtoku. Pôsobí aj proti niektorým škodlivým baktériám. Komfortná jednorazová aplikácia. Ľahké zavádzanie. Od 16 rokov bez konzultácie s lekárom.
 • Canesbalance (vaginálne guľôčky)

  1×7 ks, vaginálne guľôčky určené na liečbu príznakov bakteriálnej vaginózy
  Canesbalance (vaginálne guľôčky) je účinná liečba príznakov vaginálneho diskomfortu (bakteriálnej vaginózy). Obnovuje normálne pH a mikroflóru. Účinná kombinácia prebiotika a postbiotika. Jednoduché zavádzanie do pošvy vďaka anatomickému tvaru, 7-dňová liečba. Vhodné aj počas tehotenstva či menštruácie.
 • Canesten GYN 6 dní

  1×6 tbl, liek na vaginálnu kvasinkovú infekciu
  Vaginálne tablety Canesten GYN 6 dní lieči vaginálnu kvasinkovú infekciu, vďaka čomu prináša úľavu od svrbenia. Je vhodný pre ženy, ktoré preferujú kontinuálnu liečbu infekcie. Vaginálne tablety sa dodávajú s 1 aplikátorom a takto sa veľmi ľahko používajú.
 • MICETAL roztok

  1×30 ml, roztok
  Micetal roztok je antimykotický liek obsahujúci liečivo flutrimazol. Toto liečivo vyvoláva zmeny v bunkových stenách húb spôsobujúcich rôzne kožné ochorenia.
 • MICETAL krém

  1×15 g, antimikotický liek
  Micetal krém je antimykotický liek obsahujúci liečivo flutrimazol. Toto liečivo vyvoláva zmeny v bunkových stenách húb spôsobujúcich rôzne kožné ochorenia.
Klotrimazol

Klotrimazol