Canesbalance (vaginálne guľôčky)

1×7 ks, vaginálne guľôčky určené na liečbu príznakov bakteriálnej vaginózy

Canesbalance (vaginálne guľôčky) je účinná liečba príznakov vaginálneho diskomfortu (bakteriálnej vaginózy). Obnovuje normálne pH a mikroflóru. Účinná kombinácia prebiotika a postbiotika. Jednoduché zavádzanie do pošvy vďaka anatomickému tvaru, 7-dňová liečba. Vhodné aj počas tehotenstva či menštruácie.

9,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Canesbalance (vaginálne guľôčky) 1×7 ks, vaginálne guľôčky určené na liečbu príznakov bakteriálnej vaginózy

P3505A ADC

Popis produktu

Canesbalance (vaginálne guľôčky) je 7-dňová liečba príznakov vaginálneho diskomfortu (bakteriálnej vaginózy). Odstraňuje diskomfort a neobvyklý výtok. Rýchlo uľaví od nepríjemného zápachu. Canesbalance vaginálne guľôčky pomáhajú regulovať rovnováhu pošvového prostredia, priamo znižujú pH v pošve, čím zamedzujú rastu škodlivých baktérií. Zároveň podporujú rast zdravej mikroflóry - laktobacily.

Zavádzanie je jednoduché vďaka anatomicky tvarovaným vaginálnym guľôčkam.

Vaginálny diskomfort (bakteriálna vaginóza) je veľmi časté ochorenie pošvy. V pošve sa za normálnych podmienok prirodzene vyskytujú rôzne druhy prospešných baktérií. V najväčšom počte sú zastúpené baktérie mliečneho kvasenia (laktobacily). Baktérie mliečneho kvasenia produkujú kyselinu mliečnu, ktorá zvyšuje kyslosť, v pošve tak udržiava prirodzene nízke pH (kyslé), čím ju chráni pred infekciou. Nízke pH obvykle bráni rastu nežiaducich mikroorganizmov. Keď sa počet baktérií mliečneho kvasenia zníži a pH sa zvýši, dôjde k zmene pošvovej rovnováhy a začnú sa množiť „škodlivé“ mikroorganizmy. Ide o narušenie rovnováhy mikroprostredia pošvy, ktoré je sprevádzané diskomfortom, neobvyklým výtokom, často s rybím zápachom. Canesbalance prináša úľavu a obnovuje zdravú mikroflóru vďaka kombinácii prebiotika - glykogénu a postbiotika – kyseliny mliečnej. Kyselina mliečna priamo znižuje pH, a tak neutralizuje zápach a zároveň podporuje rast prospešných laktobacilov. Obnova laktobacilov je naviac podporená glykogénom, ktorý slúži ako zdroj živín pre laktobacily.

Faktory, ktoré môžu viesť k vaginálnemu diskomfortu (bakteriálnej vaginózy):

 • Antibiotická liečba
 • Antikoncepčná liečba
 • Časté výplachy pošvy
 • Lieky s vaginálnou aplikáciou
 • Pohlavný styk
 • Predĺžená menštruácia
 • Stres
 • Zavedené vnútromaternicové teliesko

Výhody výrobku

 • Kombinácia vaginálneho prebiotika s postbiotikom
 • Obnova vaginálnej mikroflóry
 • Potlačenie neobvyklého výtoku
 • Rýchla úľava od nepríjemného zápachu
 • Vhodné aj počas tehotenstva či menštruácie

Spôsob použitia

Pre účinnú úľavu od nepríjemného zápachu, neobvyklého výtoku, nepríjemných pocitov pri bakteriálnej vaginóze a nerovnováhe pošvového mikroprostredia.

Vaginálna guľôčka sa vkladá prstami hlboko do pošvy. Vaginálne guľôčky sa nesmú deliť, pretože sú určené na jedno použitie. Najvhodnejšie je aplikovať Canesbalance vaginálnu guľôčku večer pred spaním. Môže sa stať, že malé množstvo prípravku po rozpustení vytečie. Odporúča sa preto použiť slipovú vložku.

Špecifiká produktu

Prípravok Canesbalance (vaginálne guľôčky) je možné používať počas tehotenstva aj počas menštruácie. Ak však máte počas tehotenstva podozrenie na vaginálnu infekciu, mali by ste navštíviť lekára.

Pri používaní prípravku sa môže objaviť svrbenie, pocit štípania alebo pálenia, ak sú napr. na sliznici pošvy trhlinky. Tieto prejavy sú dočasné. Pokiaľ by pretrvávali, prestaňte prípravok používať a vyhľadajte lekársku pomoc.

Canesbalance (vaginálne guľôčky) nepoužívajte, ak sa snažíte otehotnieť. Vaginálne guľôčky majú nízke pH, čo môže spôsobiť nepriaznivé prostredie pre spermie. Nepoužívajte ako antikoncepciu.

Ďalšie informácie

Pozorne si prečítajte návod na použitie. Canesbalance (vaginálne guľôčky) je zdravotnícka pomôcka.

Ďalšie produkty Canesten GYN

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.