Vlasy

  (31)

Slabé a poškodené vlasy, vypadávanie vlasov, lupiny či podráždená vlasová pokožka sú bežné starosti nielen žien, ale aj mužov. V tejto časti nájdete odborné články na najčastejšie problémy, rozhovory s vlasovými odborníkmi a rady aj tipy, ako zvoliť vhodnú starostlivosť o vlasy. Dovoľte svojim vlasom opäť zažiariť.

 • Nezanedbávajte čistenie kefy na vlasy: Ako na to?

  Kedy ste si naposledy vyčistili kefu na vlasy? Ak neviete, ako na to a prečo je čistenie dôležité, poradíme vám v dnešnom článku.
  Nezanedbávajte čistenie kefy na vlasy: Ako na to?
 • Prečo sa vám mastia vlasy a čo na ne skutočne zaberá?

  Mastia sa vám vlasy a vy stále netušíte prečo? Vyskúšali ste  mnoho prípravkov a stále nič? Prečítajte si tipy a rady ako na mastné vlasy v našom článku.
  Prečo sa vám mastia vlasy a čo na ne skutočne zaberá?
 • Ako rýchlo rastú vlasy?

  Chcete si čo najrýchlejšie nechať dorásť vlasy alebo máte pocit, že vám vlasy narástli  prirýchlo? Zistite, ako rýchlo rastú vlasy a čo na ich rast vplýva.
  Ako rýchlo rastú vlasy?
 • Ako sa starať o kučeravé vlasy, aby boli zdravé a krásne?

  Ako sa starať o kučeravé vlasy, aby boli dobrej kondícii a vy na ne hrdé? Pozrite si užitočné tipy a rady, ktoré by v starostlivosti nemali chýbať.
  Ako sa starať o kučeravé vlasy, aby boli zdravé a krásne?
 • Čo pomáha na suché vlasy nielen v zime?

  Elektrizujú vám vlasy, sú bez života, mdlé a chýba im lesk?  Ako navrátiť vašim vlasom život, vám poradíme v tomto článku.
  Čo pomáha na suché vlasy nielen v zime?
 • Krásne a zdravé vlasy ako zo salónu: Viete, čo pomáha na ich rast a výživu?

  Vlasy predstavujú pýchou krásy nielen pre ženy, ale tiež pre mužov. Udržiavanie zdravých vlasov vyžaduje neustálu pozornosť počas celého roka, no zimné obdobie ich obzvlášť skúša. S príchodom teplejších mesiacov je preto dôležité zintenzívniť starostlivosť o ne. Ako sa o svoje vlasy postarať najlepšie? Odpovede nájdete v našom najnovšom článku.
  Krásne a zdravé vlasy ako zo salónu: Viete, čo pomáha na ich rast a výživu?
 • Prečo potrebujete kolagén aj vy?

  Rozpútal šialenstvo medzi výživovými doplnkami. Športovci jeho benefity poznajú už dlho, preto je načase, aby ste sa o pozitívnych účinkoch kolagénu dozvedeli viac.
  Prečo potrebujete kolagén aj vy?
 • Padajú vám na jeseň vlasy? Hlavne nepanikárte

  Odborníci tvrdia, že v tomto čase je zvýšené vypadávanie vlasov úplne bežné. Je pravdepodobné, že vaše vlasy takto reagujú na zmeny teplôt a menšie množstvo slnečného žiarenia.
  Padajú vám na jeseň vlasy? Hlavne nepanikárte