Vlasy

  (26)

Slabé a poškodené vlasy, vypadávanie vlasov, lupiny či podráždená vlasová pokožka sú bežné starosti nielen žien, ale aj mužov. V tejto časti nájdete odborné články na najčastejšie problémy, rozhovory s vlasovými odborníkmi a rady aj tipy, ako zvoliť vhodnú starostlivosť o vlasy. Dovoľte svojim vlasom opäť zažiariť.

 • Krásne a zdravé vlasy ako zo salónu: Viete, čo pomáha na ich rast a výživu?

  Vlasy sú korunou krásy nielen u žien, ale aj u mužskej populácie. Starostlivosť o vlasy je potrebná po celý rok, avšak v zime sú namáhané najviac. Preto im s príchodom leta treba venovať zvýšenú pozornosť. Kde začať? Poradíme vám v dnešnom článku.
  Krásne a zdravé vlasy ako zo salónu: Viete, čo pomáha na ich rast a výživu?
 • Prečo potrebujete kolagén aj vy?

  Rozpútal šialenstvo medzi výživovými doplnkami. Športovci jeho benefity poznajú už dlho, preto je načase, aby ste sa o pozitívnych účinkoch kolagénu dozvedeli viac.
  Prečo potrebujete kolagén aj vy?
 • Padajú vám na jeseň vlasy? Hlavne nepanikárte

  Podľa odborníkov je zvýšená strata vlasov v tomto období úplne prirodzené. Vaša hriva tak zrejme reaguje na zmeny teplôt a zníženú dávku slnečného jasu.
  Padajú vám na jeseň vlasy? Hlavne nepanikárte
 • Kozmetické novinky s dotykom prírody

  Objavte nový rozmer starostlivosti o vaše vlasy a pokožku. Prípravky s logom Natural Dr. Max sú dermatologicky testované a obsahujú viac ako 90 % zložiek prírodného pôvodu.
  Kozmetické novinky s dotykom prírody
 • Viete ako sa zbaliť na dovolenku?

  Viete ako sa efektívne zbaliť na dovolenku? Praktická lekárnička, kozmetika na cestách, či zdravé opaľovanie? Prinášame vám tipy ako mať všetko nevyhnutné po ruke s Dr. Max!
  Viete ako sa zbaliť na dovolenku?
 • Tipy ako zastaviť vypadávanie vlasov po covide

  Medzi časté príčiny dlhotrvajúceho covidu patrí aj vypadávanie vlasov. Výskumy však ukazujú, že ľahký pohyb a vitamínová terapia môžu významne znížiť tieto nežiaduce následky.
  Tipy ako zastaviť vypadávanie vlasov po covide
 • Pravidlá starostlivosti o farbené vlasy

  Či už sa farbíte kvôli šedinám, túžbe po zmene alebo len tak, aby ste sa cítili skvele, mali by ste si osvojiť zopár zásad, vďaka ktorým vaše vlasy ostanú krásne a zdravé.
  Pravidlá starostlivosti o farbené vlasy
 • Prečo je keratín taký dôležitý pre vaše vlasy?

  Vyše 90 % vlasového vlákna je tvorené keratínom, zvyšok predstavuje voda, minerály, lipidy a pigmenty. Vedeli ste, že práve keratín zodpovedá za kvalitu vašej hrivy? Určuje dokonca aj to, či bude kučeravá, vlnitá alebo rovná.
  Prečo je keratín taký dôležitý pre vaše vlasy?