Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Bolesť po injekciách

    Otázka z 7. 10. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň, týždeň po dobratí injekcií Almiral(na krížovú chrbticu) sa mi objavili bolesti sedacích svalov a stehien. Natierala som octanovou masťou, ale nepomáha. Prosím o radu. Ďakujem
    PharmDr. Veronika Kiabová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Dobrý deň, 

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Bolesť v mieste podania injekce Almiral patrí medzi časté vedľajšie účinky lieku. Na lokálnu symptomatickú liečbu bolesti a zápalu je vhodný napríklad gél Diclofenac Dr.Max. Gél sa jemne vmasíruje na bolestivé miesta 3-4x denne. Ak nenastane do 5 dní zlepšenie príznakov, obráťte sa na lekára.

    Prajem skorú úľavu od ťažkostí.

    S pozdravom
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni