Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Bolesť svalu po injekcii Fulphila pretrváva aj po 8 týždňoch, bez opuchu alebo viditeľných zmien.

    Otázka z 18. 8. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň, asi osem týždňov po aplikácii injekcie Fulphila do ramena, cítim niekedy bolesť. Rameno nie je opuchnuté, ani červené, miesto vpichu nie je vidieť, iba ma trápi tá bolesť svalu. Čo s tým? Ďakujem pekne za odpoveď.
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň. 

    Ďakujeme za Vašu otázku. 

    Bolesť v mieste vpichu, ako aj celková bolesť a bolesti kĺbov a svalov patria medzi vedľajšie účinky lieku Fulphila. O výskyte akýchkoľvek vedľajších účinkov je vždy potrebné upovedomiť predpisujúceho lekára, predovšetkým pokiaľ pretrvávajú niekoľko týždňov po aplikácii injekcie, ktorý následne zváži ďalší postup. 

    Prajem pekný zvyšok dňa. 

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Najnovšie otázky v poradni