Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Možná bolesť kolena po injekcii kys. hyalurónovej a užívaní Glukomedu pri artroze 2. stupňa.

    Otázka z 11. 4. 2026 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobry den dostala som inj hyaluronovu kys do kolena a nasledne uzivat glukomed je mozna bolest kolena pri uzivani tohto lieku po injekcii ,artroza 2,dakujem
    Mgr. Barbora Bičanovská
    Na otázku odpovedá
    Mgr. Barbora Bičanovská

    Dobrý deň.

    Ďakujeme za Vašu otázku.

    Bolesť kolena nebola počas užívania lieku Glucomed pozorovaná. Veľmi často sa však vyskytuje po injekcii kyseliny hyalurónovej, pričom zvyčajne trvá 1 až 3 dni. V prípade, že bolesť je výrazná, prípadne sa zhorší, pretrváva aj týždeň po aplikácii injekcie, koleno je výrazne opuchnuté, červené alebo horúce, odporúčam vyhľadať lekára. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom

    Mgr. Barbora Bičanovská

    Najnovšie otázky v poradni