Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Silná bolesť po injekcii Milgamma N

    Otázka z 28. 2. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň. Mám problém s poškodením alebo zápalom nervu a mam podané 3 injekcie milgammi N. Dnes bola podaná tretia a asi po hodine ma veľmi začalo boliet v oblasti krížov , bedier až do oblasti genitálie. Je to možné , že to bola nejaká reakcia? Za odpoveď vopred ďakujem.
    PharmDr. Lenka Čorbová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Lenka Čorbová

    Dobrý deň, 

    ďakujeme Vám za otázku.

    Injekcie Milgamma N obsahujú kombináciu vitamínov skupiny B, ktoré sú často používané pri liečbe problémov s nervovým systémom. 

    Bolesti v oblasti krížov, bedier a genitálií môžu byť spôsobené niekoľkými faktormi. Vzhľadom na to, že máte aktuálne problémy s nervovým systémom, je možné, že bolesť s týmto súvisí. Avšak niekedy môže byť bolesť vyvolaná aj samotnou injekciou, ak bola podaná v oblasti, ktorá je citlivá alebo ak došlo k podráždeniu tkaniva alebo nervov v okolí.

    Ak bolesť pretrváva alebo je veľmi silná, odporúčam konzultovať tento stav s vaším ošetrujúcim lekárom. 

    Prajem Vám všetko dobré.

    S pozdravom 

    PharmDr. Lenka Čorbová.

     

     

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni