Týždeň po týždniObdobie tehotenstva je aj krásne ale aj náročné obdobie v živote ženy. Postupne si bude prechádzať významnými fyzickými a aj psychickými zmenami. V tomto období má každá budúca mamička nespočetné množstvo otázok, je zmätená a zdrojov informácií, hlavne tých neoverených, je k dispozícii veľa.

My vám ponúkame odborného sprievodcu, ktorý zodpovie otázky, vyrieši pochybnosti a možno informácie, ktoré nájdete, vás aj upokoja. S našim sprievodcom budete každý týždeň vedieť čo sa deje s vašim bábätkom, aké je už veľké, či koľko približne váži. Dozviete sa mnoho odborných informácií o vývoji bábätka, dočítate sa čo sa deje s vašim telom alebo s vašou psychikou. Nájdete tu veľa praktických rád a tipov čo je dobré si zaobstarať, aké vitamíny užívať, či aké čaje piť.  

 

Celým vaším tehotenstvom vás bude sprevádzať aj náš videoseriál s odbornou garantkou a gynekologičkou MUDr. Petrou Strakovou 

Cesta k rodičovstvu: Majte zdravé a pohodové tehotenstvo.

V piatich častiach sa dozviete ako plánovať tehotenstvo, aké aktivity pozitívne vplývajú na plodnosť, pomôžeme vám zorientovať sa v náročných prvých mesiacoch, vyvrátime rôzne mýty okolo tehotenstva a prevedieme vás celým týmto krásnym obdobím v živote ženy. Ak sa už váš termín pôrodu blíži určite oceníte praktické rady, čo si so sebou zbaliť do pôrodnice.