Garancia spokojnosti

27. 3. 2023 · 5 minút na prečítanie

Teší nás, že produktom s logom Dr.Max verí až milión z vás. My im veríme natoľko, že vám vrátime peniaze, ak nebudete 100 % spokojní.

Pod značkou Dr.Max vám prinášame viac ako 300 produktov, ktoré svojou rozmanitosťou dokážu uspokojiť potreby všetkých členov rodiny.

Kvalita našich výrobkov je zaručená hneď viacnásobne. Vďaka dlhoročným skúsenostiam spolupracujeme výhradne s renomovanými a certifikovanými výrobcami. Okrem toho sami nezávisle overujeme kvalitu všetkých našich výrobkov. Pri výbere produktov do nášho portfólia tiež pozorne načúvame odborným názorom od stoviek našich skúsených lekárničiek a lekárnikov.

Podmienky uplatnenia garancie:

  • Vrátiť môžete ľubovoľný voľnopredajný produkt značky Dr.Max, zakúpený s vernostnou kartou Dr.Max CLUB, ak po jeho vyskúšaní nebudete spokojní.
  • Produkt môžete vrátiť do 14 dní od zakúpenia v kamennej lekárni alebo prevzatia online objednávky.
  • Produkt môžete vrátiť aj použitý v pôvodnom obale, ktorý môže byť aj otvorený alebo poškodený, musí však byť zrejmé, že ide o výrobok značky Dr.Max.
  • Produkty s obmedzenou lehotou spotreby je možné vrátiť iba počas lehoty ich použiteľnosti.
  • Garancia platí do odvolania a lekárne Dr.Max ju poskytujú ako zákaznícky benefit.
  • Nárok na vrátenie peňazí z dôvodu uplatnenia garancie nie je zákonným nárokom a nie je právne vymožiteľný.
  • Uplatnenie garancie sa nevzťahuje na značky Skinexpert by Dr.Max, NUANCE a BEBELO.

a) Uplatnenie garancie pri produktoch zakúpených v kamennej lekárni Dr.Max: Peniaze vám vrátime v hotovosti (pokiaľ ste za tovar zaplatili v hotovosti) alebo vám pošleme peniaze späť na účet (pokiaľ ste za tovar zaplatili platobnou kartou) po predložení pokladničného bloku v lekárni, kde ste výrobok zakúpili.

b) Uplatnenie garancie pri produktoch zakúpených v e-shope drmax.sk: Peniaze vám pošleme späť na účet po vrátení produktu priamo do sídla skladu e-shopu www.drmax.sk na adresu: Dr.Max 100 s.r.o., Diaľničná cesta 5967/2G, 903 01 Senec, pričom je potrebné priložiť doklad o zaplatení. Pre uplatnenie garancie vyplňte tento formulár. Podpísaný formulár doručte na adresu e-shopu spoločne s vráteným produktom.

Garancia spokojnosti je v platnosti od 1.4.2023 (dá sa uplatniť na produkty značky Dr.Max zakúpené od 1.4.2023)