Garancia spokojnosti

27. 3. 2023 · 2 minúty na prečítanie

Teší nás, že produktom s logom Dr. Max verí až milión z vás. My im veríme natoľko, že vám vrátime peniaze, ak nebudete 100 % spokojní.

Pod značkou Dr. Max vám prinášame viac ako 400 produktov, ktoré svojou rozmanitosťou dokážu uspokojiť potreby všetkých členov rodiny.

Kvalita našich výrobkov je zaručená hneď viacnásobne. Vďaka dlhoročným skúsenostiam spolupracujeme výhradne s renomovanými a certifikovanými výrobcami. Okrem toho sami nezávisle overujeme kvalitu všetkých našich výrobkov. Pri výbere produktov do nášho portfólia tiež pozorne načúvame odborným názorom od stoviek našich skúsených lekárničiek a lekárnikov.

Podmienky uplatnenia garancie:

  • Vrátiť môžete ľubovoľný voľnopredajný produkt značky Dr. Max zakúpený s vernostnou kartou Dr. Max CLUB, ak po jeho vyskúšaní nebudete spokojní.
  • Produkt môžete vrátiť do 14 dní od zakúpenia v kamennej lekárni alebo prevzatia online objednávky.
  • Produkt môžete vrátiť aj použitý. Podmienkou je vrátenie produktu spolu s pôvodným obalom, v ktorom bol zakúpený. Vrátený produkt, resp. obal môže byť aj otvorený alebo poškodený, musí však byť zrejmé, že ide o výrobok značky Dr. Max.
  • Produkty s obmedzenou lehotou spotreby je možné vrátiť iba počas lehoty ich použiteľnosti.
  • Uplatnenie garancie sa nevzťahuje na značky Skinexpert by Dr. Max, NUANCE a BEBELO.
  • Garancia sa vzťahuje na produkty zakúpené od 1.4.2023.
  • Garancia platí do odvolania a lekárne Dr. Max ju poskytujú ako zákaznícky benefit.
  • Nárok na vrátenie peňazí z dôvodu uplatnenia garancie nie je zákonným nárokom a nie je právne vymožiteľný.

a) Uplatnenie garancie pri produktoch zakúpených v kamennej lekárni Dr. Max: Peniaze vám vrátime v hotovosti (pokiaľ ste za tovar zaplatili v hotovosti) alebo pošleme späť na účet (pokiaľ ste za tovar zaplatili platobnou kartou) po vrátení produktu a predložení pokladničného bloku v lekárni, v ktorej ste výrobok zakúpili.

b) Uplatnenie garancie pri produktoch zakúpených v e-shope drmax.sk: Peniaze vám pošleme späť na účet po vrátení produktu na adresu e-shopu: Dr. Max 100 s.r.o., Diaľničná cesta 5967/2G, 903 01 Senec, pričom je potrebné priložiť doklad o zaplatení. Pre uplatnenie garancie vyplňte tento formulár. Podpísaný formulár doručte na adresu e-shopu spoločne s vráteným produktom.