ENVY Therapy® Clearing Serum

1×30 ml, koncentrované sérum na hĺbkové prečistenie pleti

Koncentrované sérum na hĺbkové prečistenie pleti pre problematickú a nečistú pleť.
Na sklade v eshope
59,00
Doprava zadarmo

O produkte

X57928

Pleťové sérum na denné použitie s obsahom vysokej koncentrácie účinných patentovaných zložiek DIAM Oléoactif® BIO s Tea Tree olejom pomáha minimalizovať prejavy akné, reguluje tvorbu kožného mazu a koriguje drobné nedokonalosti. Toto účinné pleťové sérum s vysokou koncentráciou patentovaných zložiek na hĺbkové prečistenie pleti prináša profesionálny výsledok.

Pomáha minimalizovať prejavy akné, reguluje tvorbu kožného mazu a koriguje drobné nedokonalosti. Patentovaná zložka DIAM Oléoactif® je ekologicky navrhnutá olejovitá účinná látka, 100 % prírodná a organická, ktorá vytvára efektívny prírodný štít v boji proti zápalom. Čajovníkový olej (Tea Tree Oil) skvele účinkuje v boji s akné a upokojuje podráždenú pokožku. Portulaca Oleracea je bylina pochádzajúca z Ázie. Lieči viaceré kožné ochorenia a pomáha odstraňovať jazvy. Derivát vitamínu A preniká hlboko do pokožky, zlepšuje jej štruktúru, hydratuje ju a redukuje pigmentové škvrny.

Aby sme predišli prejavom nečistej pleti, prípadne ich zmiernili, odporúčame dodržiavať základné kroky starostlivosti o problematickú pleť. Čistenie pleti je veľmi dôležité, aby pleť bola dôkladne odlíčená a čistá nielen večer pred spaním, ale aj ráno. Je vhodné používať na to určené pleťové mlieka alebo gély, prípadne iné prípravky na čistenie pleti. Neodmysliteľnou súčasťou je pravidelné odstraňovanie odumretých zrohovatených buniek z povrchu pleti, preto by sa mal raz za týždeň použiť píling. Na vyčistenú pleť potom použite vhodné tonikum, ktoré obnoví ideálne pH pokožky a pripraví ju na sérum.

BENEFITY

 • Koncentrované sérum na denné použitie
 • Použitie ráno aj večer.
 • Obsahuje vyššie koncentrácie účinných aktívnych látok.
 • Jeho úlohou je preniknúť hlbšie do pokožky.
 • Ľahká tekutá konzistencia.
 • Ideálne pre všetky typy pleti.
 • 97,7 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo benefity kombinácie sérum + krém.
 • 88,2 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 v skupine Clearing malo pocit, že po skončení štúdie bola ich pleť aspoň čiastočne čistejšia a akné zredukované.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

 • Sérum sa používa v každodennej starostlivosti o pleť.
 • Odporúčame používať ráno aj večer.
 • Používajte vždy pred krémom.
 • ENVY Therapy® Clearing Serum odporúčame kombinovať s produktom ENVY Therapy® Clearing Gel Cream na zvýšenie účinku dennej starostlivosti.
 • Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 – 25 °C mimo dosahu detí.
 • Vyhnite sa kontaktu s očami.

Pred nanesením séra:

Pred aplikáciou odporúčame sérum pretrepať. Nikdy nemiešajte sérum s krémom, zabránili by ste tak jeho prieniku do hlbších vrstiev, keďže sérum obsahuje menšie molekuly ako krém. Nanášajte na čistú a suchú pleť.

Aplikácia séra:

Na oblasť tváre, krku a dekoltu naneste len pár kvapiek (3 až 5) a končekmi prstov jemne vklepte do pokožky. Pri použití väčšieho množstva prípravku a najmä pri vrstvení krémom či mejkapom môže dôjsť k nahromadeniu nevstrebaných čiastočiek na povrchu pleti, čo však neznižuje jeho účinok.

Po použití séra:

Po vstrebaní séra odporúčame naniesť na pleť ENVY Therapy® Clearing Gel Cream, aby bolo zabezpečené aj hydratovanie vrchnej vrstvy (epidermy). Odporúčame aplikovať 2-krát denne, ráno aj večer.

ZLOŽENIE

Najdôležitejšie účinné látky:

Vitamín A (retinol)

preniká hlboko do pokožky, zlepšuje jej štruktúru, hydratuje ju a redukuje farebné nerovnosti. Stimuluje syntézu kolagénu a pomáha regenerácii buniek.

Vitamín E (tokoferol)

prírodný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred UV žiarením a urýchľuje regeneráciu pokožky vystavenej slnečnému žiareniu.

DIAM Oléoactif® BIO

je ekologicky navrhnutá olejovitá účinná látka, 100 % prírodná a organická, ktorá je vhodná na citlivú pleť a vytvára efektívny prírodný štít v boji proti zápalom.

Tea Tree olej

skvele účinkuje pri boji s akné a tiež upokojuje podráždenú pokožku. Pomáha hojeniu drobných nedokonalostí. Má silné dezinfekčné účinky.

Portulaca Oleracea

je bylina pochádzajúca z Ázie. Obsahuje najvyššie množstvo betakaroténu, teda formy vitamínu A. Portulaka dokáže bojovať s viacerými kožnými ochoreniami a pomáha korigovať jazvy.

Zložky / INCI:

Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil (olej z jadierok hrozna), Caprylic/capric Triglycerid, Hyaluronic Acid (kyselina hyalurónová), Cocos Nucifera Oil & Oak Root Extract (DIAM Oléoactif® BIO), Glycerin, Panthenol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil (éterický olej z čajovníka), Portulaca Oleracea Extract, Lavadula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule), Tocopherol (vitamín E), Retinyl palmitate (vitamín A), Starch sodium octenyl succinate, Gum Arabic, Cellulose Gum, Carrageenan, Ceratonia Siliqua Gum, Sucrose, Carbomer, Sodium hydroxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.