Eventy (9)

 • 2. ročník SKIN DAYS - december

  BeautyClub Dr.Max pre svojich zákazníkov pripravil v decembri 2. ročník podujatia SKIN DAYS, ktoré bude prebiehať v dňoch od 10. do 13. decembra 2020 vo vybraných kamenných lekárňach a v online lekárni Dr.Max.
  2. ročník SKIN DAYS - december
 • 2. ročník SKIN DAYS - november

  BeautyClub Dr.Max pre svojich zákazníkov 2. ročník podujatia zimné SKIN DAYS, ktoré bude prebiehať v dňoch od 11. do 15. novembra 2020 vo vybraných kamenných lekárňach a v online lekárni Dr.Max.
  2. ročník SKIN DAYS - november
 • 4. ročník podujatia Trh kože 2020

  " Prichádzame s kožou na trh." Trh kože je edukačné podujatie pre verejnosť, zamerané na zvýšenie povedomia o kožných ochoreniach, ich prejavoch, diagnostiky a možnostiach liečby či prevencie.
  4. ročník podujatia Trh kože 2020
 • 2. ročník SKIN DAYS - jún

  BeautyClub Dr.Max pre svojich zákazníkov 2. ročník podujatia SKIN DAYS ešte raz. Kampaň bude prebiehať v dňoch od 17. do 21. júna 2020 vo vybraných kamenných lekárňach a v online lekárni Dr.Max.
  2. ročník SKIN DAYS - jún
 • 2. ročník SKIN DAYS - máj

  V máji prinesie BeautyClub Dr.Max pre svojich zákazníkov 2. ročník podujatia SKIN DAYS. Kampaň bude prebiehať v dňoch od 13. do 17. mája 2020 iba v online lekárni Dr.Max.
  2. ročník SKIN DAYS - máj
 • 1. ročník SKIN DAYS

  V novembri prinesie BeautyClub Dr.Max pre svojich zákazníkov prvý event SKIN DAYS. Kampaň bude prebiehať v dňoch od 13. do 16.11.2019 na lekárňach s ponukou dermokozmetiky a na eshope Dr.Max.
  1. ročník SKIN DAYS
 • Festival zdravia 2019 s Dr.Max

  Festival zdravia je unikátny projekt, ktorého sa zúčastnil aj Dr.Max. Návštevníkom sme tento rok v 24 mestách Slovenska poskytli poradenstvo v oblasti dentálnej hygieny a diagnostiky pleti.
  Festival zdravia 2019 s Dr.Max
 • Medzinárodný maratón mieru s Dr.Max

  Stali sme sa partnerom a podporovateľom významného podujatia európskeho rozmeru – Medzinárodného maratónu mieru mieru v Košiciach. Počas 96. ročníka košického maratónu bol pre vás prístupný špeciálny stan Dr.Max.
  Medzinárodný maratón mieru s Dr.Max