2. ročník SKIN DAYS - jún

17. 6. 2020 · Redakcia BeautyClub Dr.Max · 1 minúta na prečítanie

Milé dámy!

BeautyClub Dr.Max vás pozýva na 2. ročník jedinečnej akcie SKIN DAYS so zľavami až do -50 % na vašu obľúbenú dermokozmetiku. Nechajte si v lekárni poradiť, čo je pre vás najvhodnejšie.

Pozor! Akcia SKIN DAYS na vybrané produkty dermokozmetiky so zľavami až do -50 % trvá 5 dni od 17. do 21. júna2020 vo vybraných kamenných lekárňach Dr.Max s ponukou dermokozmetikou alebo v online lekárni Dr.Max.

BeautyClub Dr.Max - Krása sa začína zdravím.  

Zľavy až do -50 % platia na vybrané produkty dermokozmetiky od 17. 6. do 21. 6. 2020 alebo do vypredania zásob. Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami a promo balíkmi. Zľavy platia v online lekárni a vo vybraných kamenných lekárňach Dr.Max s ponukou dermokozmetiky.  Zľava -25 % na produkty značky Ziaja a Dermedic platí len v online lekárni Dr.Max. Zľava neplatí na Ziaja antibakteriálny hygratačný gél na ruky, 60 ml. Zľava -25 % platí na vybrané produkty značky Weleda len v online lekárni Dr.Max. Zoznam kozmetických značiek v akcii nájdete na www.drmax.sk/skindays/zlavy. Zoznam lekární s dermokozmetikou nájdete na www.drmax.sk/lekarne/dermokozmetika.