Vyhrievacia deka BEURER HD 75 Nordic Grey Green Planet

Značka: BEURER

Vyhrievacia deka BEURER HD75 Nordic Grey zo série Green Planet s povrchom z fleecových vlákien zaistí príjemné chvíle na pohovke alebo v spálni

89,99

O produkte: Vyhrievacia deka BEURER HD 75 Nordic Grey Green Planet

18e0d35f-1b65-4863-99da-6c8213da2015

Hlavný popis produktu

Vyhrievacia deka BEURER HD75 Nordic Grey zo série Green Planet s povrchom z fleecových vlákien zaistí príjemné chvíle na pohovke alebo v spálni. Pre väčšiu udržateľnosť je horná a spodná časť tepelnej prikrývky vyrobená zo 100% a odnímateľný spínač je vyrobený z 50% recyklovaného materiálu. Pre bezpečný a čistý pocit má HD75 Green Planet automatické vypnutie a možno ju prať v práčke. Priedušná plyšová vyhrievaná deka v trendovej šedej farbe stvorená pre tie najútulnejšie dni!

Charakteristika a technické údaje:
Vrchná/spodná časť vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu
Kryt spínača z približne 50 % recyklovaného materiálu
Luxusný vrchný materiál – nadýchaný, mäkký a neskutočne príjemný
6 podsvietených teplotných úrovní
Úrovne teploty Eco (úroveň 1 a 2)
Obal vyrobený zo 100 % recyklovaného kartónu
Elektronická regulácia teploty
Automatické vypnutie po cca 3 hodinách
BSS (Beurer Security System)
Odnímateľný vypínač
Možnosť prania v práčke do 30° (bez odnímateľného vypínača)
OEKO-TEX 100(textílie použité v tomto zariadení spĺňajú vysoké štandardy ekologické požiadavky normy)
Výkon: 90-110 W
Sieťová prevádzka 220-240 V; 50-60 Hz
Rozmery produktu: cca 180 x 130 cm
Hmotnosť: cca 2000 g
CE: áno

Elektrická deka HD75 od nemeckej spoločnosti Beurer má certifikát Oeko-Tex 100, čo znamená, že textílie použité pre toto zariadenie spĺňajú prísne ekologické požiadavky Oeko-Tex Standard 100 (overené Hohenstein Research inštitútom).
HD 75 je nenahraditeľným spoločníkom pri večernom odpočinku, pri čítaní kvalitnej literatúry alebo sledovaní filmu. Vyrobená je z priedušných mikrovlákien, ktoré zaisťujú perfektnú cirkuláciu tepla. Zvoľte jednu z 6 nastaviteľných teplôt a nechajte sa objať do teplého a mäkučkého náručia, vďaka ktorému na vás bude zima zaručene krátka. Upokojujúce teplo presne tam, kde ho potrebujete!

Ochrana životného prostredia a zachovanie zdrojov patria medzi najväčšie výzvy našej doby. S novou sériou Beurer „Green Planet“, ktorá pozostáva z výhrevnej podušky, vyhrievanej deky a vyhrievanej podložky, si teraz môžete vychutnávať chvíle pohody ešte udržateľnejšie. Tieto produkty sú výsledkom približne dvoch rokov práce Beureru na vývoji rozsiahlej stratégie trvalej udržateľnosti – od nápadu, cez použitie recyklovaných materiálov až po kompaktné recyklované obaly. Vychutnajte si útulnosť a teplo trvalo.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.