Venoc Esenciálny olej Tea Tree

1×10 ml, esenciálny olej

Značka: VENOC

Esenciálny olej Tea Tree je známy svojimi mnohými výhodami a účinkami. Poskytuje úľavu pre dýchacie cesty, uvoľňuje upchatý nos pri prechladnutí a alergiách a je účinný pri starostlivosti o pleť, najmä pri eliminácii akné. Tento olej je tiež využívaný ako prírodný repelent, vďaka svojim odpudivým účinkom voči hmyzu.

4,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Venoc Esenciálny olej Tea Tree 1×10 ml, esenciálny olej

X020027

Hlavný popis produktu

Esenciálny olej Tea Tree Venoc 10ml
Esenciálny olej tea tree (Melaleuca alternifolia) je známy pre svoje účinné antibakteriálne, antiseptické a protizápalové vlastnosti. Tento olej je získavaný z listov a konárov čajovníkového stromu, pôvodom z Austrálie. Esenciálny olej tea tree je obľúbeným produktom v prírodnej kozmetike a aromaterapii vďaka svojim mnohostranným účinkom a širokému spektru použitia.

Niektoré z kľúčových vlastností a účinkov esenciálneho oleja tea tree zahŕňajú:

Antimikrobiálne účinky: Tea tree olej je známy svojimi silnými antibakteriálnymi, protiplesňovými a antivírusovými vlastnosťami. Pomáha eliminovať patogénne mikroorganizmy, čo ho robí užitočným pri liečbe akné, plesňových infekcií, alebo iných kožných problémov.
Starostlivosť o pleť: Esenciálny olej tea tree je obľúbený pre starostlivosť o problematickú pleť. Môže pomôcť znižovať akné, podporovať hojenie drobných rankových poranení a upokojovať podráždenú pokožku. Môžete ho aplikovať priamo na postihnuté miesto alebo pridávať do pleťových výrobkov.
Podpora pre zdravé dýchacie cesty: Tea tree olej má decongestantné účinky a môže pomôcť uvoľniť dýchacie cesty pri prechladnutí alebo alergiách. Inhalácia pary tea tree oleja môže priniesť úľavu od upchatého nosa.
Liečebné účinky na nechty: Tea tree olej je obľúbený na liečbu plesňových infekcií na nechtoch. Jeho protiplesňové vlastnosti môžu pomôcť zlepšiť stav nechtov a zamedziť ďalšiemu šíreniu infekcie.
Repelent proti hmyzu: Tea tree olej má odpudivé účinky na hmyz, ako sú komáre, osy alebo kliešte. Jeho použitie ako prírodný repelent môže pomôcť minimalizovať obťažovanie hmyzom.
Esenciálny olej tea tree je jedným z najviac skúmaných esenciálnych olejov a jeho účinky sú dobre zdokumentované. Pokiaľ ho používate na pokožku, mali by ste ho vždy riediť s nosným olejom, aby ste predišli podráždeniu. Pre väčšinu ľudí je tea tree olej dobre tolerovaný, ale vždy robte test citlivosti na malej časti pokožky pred širším použitím.

Použitie:
Esenciálny olej tea tree môžete používať rôznymi spôsobmi, ako sú inhalácie, aplikácie na koži, alebo pridávanie do kozmetických a domácich výrobkov. Jeho všestrannosť a účinnosť ho robí cenným doplnkom vašej prírodnej starostlivosti o zdravie a krásu. Vhodný do aromalámp a odparovačov.

Upozornenie:

Nepoužívajte vnútorne, chráňte oči, uchovajte pred deťmi, skladujte v chlade a tme.
Zloženie
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene*

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.