Venoc Esenciálny olej Eukalyptus

1×10 ml, esenciálny olej

Značka: VENOC

Esenciálny olej eukalyptus je známy svojou sviežou vôňou, ktorá pripomína prechádzku v exotickom lesnom háji. Jeho hlavnou výhodou je pozitívny vplyv na dýchacie cesty, keďže pomáha uvoľniť upchatý nos a priedušky. Ďalej je tento olej obľúbený pre svoje upokojujúce účinky, ktoré pomáhajú zmierniť stres a napätie.

4,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Venoc Esenciálny olej Eukalyptus 1×10 ml, esenciálny olej

X020026

Hlavný popis produktu

Esenciálny olej Eukalyptus Venoc 10ml
Esenciálny olej eukalyptu (Eucalyptus globulus) je cenený pre svoju osviežujúcu a jasnú vôňu, ktorá pripomína prechádzku v exotickom lesnom háji. Tento olej je získavaný z listov eukalyptového stromu, ktorý je pôvodom z Austrálie. Esenciálny olej eukalyptu má mnohostranné využitie a ponúka množstvo výhod pre vaše telo a myseľ.

Niektoré z kľúčových vlastností a účinkov esenciálneho oleja eukalyptu zahŕňajú:

Prečisťujúce dýchacie cesty: Eukalyptový olej má silné decongestantné účinky a pomáha uvoľňovať upchatý nos a priedušky. Inhalácia eukalyptového oleja môže pomôcť pri prechladnutí, kašli a respiračných problémoch.
Osvieženie vzduchu: Pary eukalyptového oleja môžu osviežiť priestor a pomôcť odstrániť nepríjemné pachy. Môžete ho použiť v aróme difuzéroch alebo jednoducho pridať pár kvapiek do vody v rozprašovači.
Upokojenie: Eukalyptový olej má upokojujúce účinky a môže pomôcť znížiť stres a napätie. Jeho vôňa má osviežujúci a povzbudzujúci efekt na myseľ.
Podpora pre svaly a kĺby: Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam môže eukalyptový olej pomôcť uvoľniť svalové napätie a redukovať zápaly. Môžete ho aplikovať na bolestivé alebo natiahnuté partie po zriedení s nosným olejom.
Repelent proti hmyzu: Eukalyptový olej má schopnosť odpudzovať hmyz, ako sú komáre a osy. Použitie eukalyptového oleja na otvorenom priestore alebo pridanie do prírodných repelentov môže pomôcť minimalizovať hmyzie obťažovanie.
Esenciálny olej eukalyptu je skvelým doplnkom pre tých, ktorí hľadajú podporu dýchacích ciest, osvieženie priestoru, upokojenie mysle a úľavu od svalových nepohodlia. Má silnú a koncentrovanú silu, a preto sa odporúča dodržiavať správne pokyny na jeho použitie a vždy ho riediť s nosným olejom pred aplikáciou na kožu.

Použitie:
Použitie esenciálneho oleja eukalyptu je veľmi variabilné. Môžete ho inhalovať, aplikovať na kožu, používať v aróme difuzéroch alebo pridávať do kozmetických výrobkov, ako sú krémy alebo oleje na masáže. S jeho osviežujúcou vôňou a blahodarnými účinkami je esenciálny olej eukalyptu skvelou voľbou pre starostlivosť o vaše zdravie a pohodu. Vhodný do aromalámp a odparovačov.

Upozornenie:

Nepoužívajte vnútorne, chráňte oči, uchovajte pred deťmi, skladujte v chlade a tme.
Zloženie
Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene*

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.